DRUID CZ s.r.o.: Ochutnej něco lepšího!

Společnost DRUID CZ s.r.o., zavedený výrobce, ale i dovozce prémiových potravin, vznikla na konci roku 2004, navazuje však na dlouhodobé zkušenosti se sortimentem zdravé výživy, sahající až do roku 1991, kdy byl založen její předchůdce, firma Ing. Tomáš Aubrecht-DRUID. V roce 2021 tak oslavila jubilejních 30 let existence na náročném a prudce se měnícím potravinářském trhu.

V lednu 2021 přešla společnost DRUID CZ s.r.o. do vlastnictví pana MUDr. Viktora Růžičky a stala se tímto krokem členem skupiny Vendeavour (www.vendeavour.cz). VENDEAVOUR Private Equity Fund SICAV a.s. je růstovým fondem, který investuje prostřednictvím skupiny firem Vendeavour do malých a středních, stabilních, ziskových, inovativních, výrobních a obchodních podniků zejména v oblastech potravinářství a zdravotnictví (např. Labeta, a.s., AJALA s.r.o nebo FRESHBOX s.r.o).

„Na počátku stála myšlenka vytvořit síť spolupracujících firem, které se vzájemně obohacují. Budováním skupiny zodpovědných výrobců máme možnost inovovat několik oblastí bezprostředně ovlivňujících naše soužití s přírodou,“ doplňuje zakladatel fondu MUDr. Viktor Růžička.

Cílem společnosti je obohacovat český trh o atraktivní potravinářské výrobky, které vyvíjíme ve spolupráci s tuzemskými výrobci nebo je vyhledáváme na zahraničních trzích.

Při výběru produktů do portfolia se snaží naplňovat slogan: „Ochutnej něco lepšího!“ a nabízet tak stále náročnějšímu zákazníkovi potraviny s přidanou hodnotou. V řadě případů se jedná o jedny z nejkvalitnějších produktů ve své kategorii, jako např. třtinový cukr z Mauricia a Réunionu, kuskus z Maroka, javorový sirup z Kanady, extra panenské olivové oleje z Řecka, exkluzivní rýže (Basmati z Indie a Carnaroli z Itálie), ovocné pomazánky St. Dalfour a další. V případě zahraničních komodit a výrobků jsou přímí dovozci ze zemí původu a neustále rozšiřují řadu produktů pod značkou DRUID.

Produkty nakoupíte v malých nezávislých obchodech i velkých obchodních řetězcích v rámci celé České republiky (např. Tesco, Ahold, Makro, COOP, Billa, Globus), na internetu a některé výrobky exportují ve stále větší míře též do dalších zemí světa. DRUID CZ s.r.o. se neustále a velmi dynamicky vyvíjí, prvotní myšlenka „Ochutnej něco lepšího!“ však zůstává nezměněna.

Více informací o sortimentu naleznete na https://www.druidcz.com/.