Hrdinové všedního dne

Členové záchranných složek jsou zejména pro děti opravdoví hrdinové. Mnohým z nich obdiv k jejich povolání vydrží až do dospělosti a někteří se dokonce sami stanou policisty, hasiči či lékaři. Jaké to je, si mohou holky i kluci vyzkoušet už teď…

Ve jménu zákona

Na plynulý a řádný silniční provoz vaši nejmenší dohlédnou s POLICEJNÍ PLÁCAČKOU STOP/GO, která vydává světelné signály. Napájení zajistí 2 baterie 1,5V, jež jsou součástí balení.

  • Policejní plácačku stop/go zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199 Kč.

Své první zločince děti snadno dostihnou na ODRÁŽEDLE YUPEE POLICIE, které je ideálním pomocníkem při prvních pohybových aktivitách. Pomáhá dětem trénovat udržení rovnováhy a dodává jim potřebnou oporu při pohybu. Je vyrobeno z velmi odolného plastu.

  • Odrážedlo Enduro Yupee Policie zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 649 Kč.

Zavolejte doktora!

Žádný pořádný lékař se neobejde bez SMART KUFŘÍKU DOKTOR. Praktický plastový kufřík obsahuje tonometr, injekční stříkačku, vyšetřovací kladívko, teploměr, ORL zrcátko a další nezbytné vybavení.

  • Smart kufřík doktor zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 449 Kč.

Záchranný tým v akci

Připravte se na své vlastní záchranné mise na vodě. Hrací sada TEAMSTERZ ZÁCHRANNÝ TÝM obsahuje litou helikoptéru vysoce propracovanými detaily a ručně se otáčejícími listy vrtule, zásahové vozidlo, vozidlo 4×4 s tažnou tyčí, plastový člun a odnímatelný přívěs s řadou nouzového silničního příslušenství.

  • Sada je dostupná ve dvou verzích: hasiči a záchranáři či letečtí záchranáři. Teamsterz záchranný tým zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 499 Kč.

Velké plastové TEAMSTERZ HASIČSKÉ AUTO se má realistické detaily, otáčivá kola, nouzová blikající světla, zvuky sirén a motoru. Děti mohou rozestavit dopravní kužely, zvednout žebřík a vytáhnout ho do výšky. Žebřík je možné otočit o 360°, abyste nasměrovali trysku hadice a uhasili požár v jakémkoli místě.

  • Teamsterz hasičské auto zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 999 Kč.