HUBLOT představuje novinku Spirit of Big Bang Sang Bleu

Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují své pokračovaní ve spolupráci značka Hublot a Maxime Plescia-Büchi. Stejně jako jeho tetování vytvářejí novou identitu, odhalují nové tvary a nové perspektivy, dává slavný umělec novou podobu kolekci Sprit of Big Bang. Spirit of Big Bang Sang Bleu zůstává věrný své charakteristice a zároveň zůstává velmi osobitý. Tyto hodinky s fasetovaným, strukturovaným průměrem 42 mm mají vylepšený trojrozměrný a ergonomicky zdokonalený design. Vaše zápěstí budou zdobit tři limitované edice – 200 kusů v titanovém provedení, 200 kusů v provedení All Black ceramic a 100 kusů v provedení King Gold. Z toho jsou dva modely osazeny navíc 180 diamanty, a to modely v titanu a ve zlatě King Gold.

„Hodinky Spirit of Big Bang, uvedené na trh v roce 2014, si zachovaly všechny původní prvky modelu Big Bang v pouzdře soudkového tvaru. Reinterpretace DNA značky Hublot, která je zároveň identická, a přesto tak odlišná. Pro tuto třetí spolupráci Maxime vdechl tomuto modelu nový charakter, aniž by změnil jeho duši, a představil model Spirit of Big Bang Sang Bleu. Stejné proměny dosahuje i tím, že do nich vnáší koncepty hodinek Big Bang Sang Bleu I a II, a to tak, že nově definuje linie hodinek Spirit of Big Bang. Aniž by vynechal jejich původní soudkový tvar, který je pro Spirit of Big Bang tak typický, a naopak jim dává novou identitu, prostorovou změnu a architektoničtější rozměr, který odhaluje geometrie a symetrie Sang Bleu. Spojení, které překonává dokonalost. Je to symbol spolupráce, který vyzdvihuje nejlepší vlastnosti a jedinečný potenciál každého designu. V našich hodinkách i v naší spolupráci podtrhuje vizi všeho, co děláme, jedna filozofie: přizpůsobit se obalu a zároveň se vždy zaměřit na kvalitu obsahu.“ Ricardo Guadalupe CEO HUBLOT

Stejné, nebo odlišné? Obojí… Ale vždy jedinečné!

Zachování charakteristiky a zároveň vytvoření jedinečného, exkluzivního a osobitého předmětu. To je jemnost umění, které stojí za spoluprací značek Hublot a Mexime Plescia-Büchi. Talentovaný tatér přetvořil rysy hodinek Spirit of Big Bang s protaženými, zkosenými rysy a odměřenými, dokonale proporcionálními úhly, které do sebe zapadají a vytvářejí hodinky s okamžitě rozpoznatelným podpisem Sang Bleu. Stejně jako každé jeho tetování se linie přizpůsobují pouzdru, jeho charakteristickým rysům, reliéfům, křivkám a struktuře, a přitom zachovává to podstatné: jeho charakter.

Hublot x Sang Bleu: Sedm let umělecké a tvůrčí spolupráce

Hodinky Hublot – Sang Bleu byly představeny v roce 2016 a v roce 2023 byla na milánském Salone del Mobile odhalena jejich třetí edice. Tatér vtiskl nové kolekci svou nesmazatelnou, výraznou a asertivní linii. Po modelu Big Bang nyní jeho podpis zdobí i model Spiriti of Big Bang. Jako obvykle sleduje jeho trojrozměrnou geometrii v dokonalé symetrii s tajemně magnetickou architekturou, pohrává si s reliéfem a hloubkou prostřednictvím leštěných, saténově upravených, rytých, dlátovitých, zkosených a fasetových materiálů. Šestiúhelníky, kosočtverce a trojúhelníky se objevují a překrývají, linie za liníí nově definují tvary.

Hublot uvádí na trh Spirit of Big Bang Sang Bleu s pouzdrem o průměru 42 mm a ve třech provedeních: titanovém, All Black ceramic a King Gold. Modely z titanu a zlata King Gold jsou osazeny 180 ks diamantů o hmotnosti přibližně 2,4 ct. Geometrická tetování se střídají a překrývají od pouzdra až po lunetu. Safírový ciferník dává na odiv automatický skeletonový chronograf HUB4700 a zároveň i charakteristickou geometrii hodinek vyrobených ve spolupráci se společností Sang Bleu.

Hodinky, které díky svým mimořádně velkorysým proporcím a výraznému tvaru perfektně ergonomicky padnou na každé zápěstí, a to jak mužům, tak i ženám, ať už s lunetou či bez ní. Geometrie hodinek Big Bang Sang Bleu II byla zachována a zároveň byla optimalizována dynamičnost tvaru.

Hublot - Sang Bleu – Trilogie

Hublot a Maxime Plescia-Büchi mají umění v krvi a „vnášejí“ umění tetování do hodinářství. V roce 2016 se do designu prvního modelu Big Bang Sang Bleu otiskla trojrozměrná geometrie slavného tatéra a odhalila dokonalé proporcionální strukturu inspirovanou Viltruviánským mužem Leonardem da Vinci. V roce 2019 se u modelu Sang Bleu II spolupráce tatér x hodinář projevila jako tetování „celého těla“ napříč celým modelem Big Bang, včetně pouzdra, šestihranné lunety, safírového sklíčka, ručiček a náramku. Trojrozměrný styl byl v roce 2023 zcela přepracován a ztělesňuje novou „potetovanou“ kolekci – Spirit of Big Bang. Hublot v roce 2014 uvedl na trh model Spirit of Big Bang, zahrnující DNA značky Hublot a charakteristické znaky modelu Big Bang (jeho 6 titanových šroubů ve tvaru písmene H procházejících skrz lunetu hodinek, šroubovací korunku, konstrukci s nekonečnými kombinacemi materiálů a barev), Maxime znovu prozkoumal každou součást modelu Spirit of Big Bang.