I brýle mohou být vhodný módní doplněk, pořiďte si takové, které Vám sedí

Ačkoliv v dřívějších dobách se každý spíše modlil, aby hlavně neměl horší zrak a nemusel nosit velké a tlusté brýle, za které by se mu každý smál, dnes je všemu úplně jinak. Brýle se již dostaly do podvědomí lidí tak, že se jedná o úžasný módní doplněk, za nějž se rozhodně nemá nikdo proč stydět. Pokud si seženete brýle, které mají krásné barevné obroučky, jsou od známé značky, nebo představují nějakou konkrétní věc, budete rozhodně jedineční a všichni ostatní se na Vás budou otáčet. Přesně takové naleznete na e-shopu firmy Nudokki.cz a Nudokki.sk.

Spousta lidí dnes nosí brýle, i když je vlastně ani nepotřebují. Zkuste se třeba v létě porozhlédnout a ihned uvidíte desítky lidí, co chodí se slunečními brýlemi, které často představují i nějakou konkrétní věc. Právě společnost Nudokki udělá radost prakticky každému, protože u nich naleznete brýle všech druhů. Například ze slunečních brýlí si může vybírat prakticky kdokoliv, a to ať jste muž, žena, dítě, či upřednostňujete unisexové výrobky. Jestliže milujete značky, vězte, že je na Vás Nudokki připraveno také. Naleznete u nich brýle všech luxusních značek jako třeba Tom Fod, CELINE, Boucheron, Gucci, Givenchy atd.

Brýle naleznete v očních optikách s názvem Optika Klaudia. Rodinná firma je na trhu již od roku 1991, čímž získala za své působení značné zkušenosti. Je zařazena do Optické unie Slovenska, což jí garantuje dobré jméno. Zaměstnanci společnosti stále podstupují nová školení, aby vždy byli v obraze v nejmodernějších postupech při vyšetření očí.

Optika Vám v případě nutnosti pomůže s výběrem těch správných brýlí, ale především Vám změří a zanalyzuje Váš zrak pomocí špičkového přístroje DNEye® Skener, a tak zjistí, zda potřebujete brýle, nebo vidíte ostře i bez nich. To vše provádí optika za pomoci špičkového přístroje DNEye® Skener. Takovéto vyšetření trvá zpravidla 30–40 minut a během něj můžete zjistit, zda máte problémy s krátkozrakostí, dalekozrakostí či s dalšími vady oka. DNEye® Scanner dokáže v lidském oku změřit více než 7000 bodů. Přístroj měří celé oko, šířku zorničky při různých světelných podmínkách a vidění na různé vzdálenosti. Všechny naměřené údaje jsou komplexně vyhodnocené a předepsané čočky jsou doslova šité na míru.

Chraňte svůj zrak a podstupte jeho měření, ať zjistíte, zda si musíte nasadit elegantní brýle i Vy, nebo prozatím můžete zůstat jen u těch slunečních. V případech, kdy k něčemu takovému dojde, se ale nemusíte obávat. Společnost je schopna Vám v podstatě do jakýchkoliv brýlí zabrousit i dioptrické sluneční čočky. Nudokki pro Vás připravilo i výběr těch nejoblíbenějších, které mezi zákazníky můžete nalézt.

Pánské:

1. Porsche Design P8478 R
2. FENDI FF M0053FS
3. Tom Ford THOR FT0777
4. Alexander McQueen AMQ0146S 001
5. Gucci GG0667S 001

Dámské:

1. CHRISTIAN DIOR 30MONTAIGNE 807/1I
2. CELINE
3. Tom Ford FT0790 53P
4. CHRISTIAN DIOR DIORID1 807/2K
5. Gucci GG0726S 001