Jedinečný MUMM POP-UP LOUNGE v centru Prahy

Legendární bar ve spolupráci s exkluzivním šampaňským MUMM uskutečnil party na oslavu znovuotevření barů. Tuto událost si nenechali ujít známé osobnosti a milovníci šampaňského, ale také stálí hosté vyhlášeného pražského Tretter's baru, který svou atmosférou a špičkovými barmany vždy navodí tu správnou atmosféru. Heslo značky MUMM se nese v duchu CELEBRATE NEW BEGINNINGS, proto na akci, která se uskutečnila u příležitosti opětovného otevření barů, nemohla volba padnout na nikoho jiného, než na tento francouzský šampaňský dům a jeho ikonu MUMM Cordon Rouge. Šampaňské MUMM je tradičně vnímáno jako synonymum pro kvalitu, eleganci a luxus. Mumm Cordon Rouge je pro svoje unikátní vlastnosti a jedinečnou chuť a vůni celosvětově vyhledávaným a oceňovaným šampaňským. Tretter's bar ve stylu newyorského art deca s hudbou 60. a 70. let patří k nejstylovějším podnikům v Praze, který sazí na barmanskou klasiku a v kombinaci se šampaňským MUMM připravil pro hosty nezapomenutelný večer. 

MUMM POP-UP LOUNGE nabízí možnost vyzkoušet si umění sabráže pod vedením zkušeného profesionála. Napoleon o šampaňském říkal: „Vítězstvím si ho zasloužíme, po porážce ho potřebujeme.“ Rituál sabráže, neobvyklé techniky otevírání láhve šavlí, sahá až do časů napoleonských válek. Šavle byla tehdy zbraní Napoleonovy jízdy, a protože tažení Napoleonových armád Evropou bylo často vítězné, důvodů k oslavám se šampaňským bylo stále dost. Otevírání láhve šampaňského MUMM Cordon Rouge se může stát nezapomenutelným zážitkem. Nejbližší termíny s možností rezervace na tento unikátní zážitek jsou 30.7., 13.8 a 27.8.

Pokud jste příznivci degustací neměli byste si v srpnu v MUMM POP-UP LOUNGE nechat ujít příležitost prohloubit si znalosti o šampaňském, o jeho výrobě a historii. V rámci degustace MUMM ochutnáte celou řadu tohoto šampaňského. Nebude chybět vlajková loď značky G.H. Mumm, kterou je MUMM Cordon Rouge, růžová varianta MUMM Brut Le Rosé, MUMM Demi-Sec, jako skvělý doplněk k dezertům pro milovníky sladkých vín a exkluzivní G.H. Mumm Réservée Blanc de Blancs. Šampaňské, které se vyrábí v limitovaném množství a je charakteristické svými láhvemi s úzkým hrdlem, v nichž víno zraje pomaleji, a také typickou etiketou s ohnutým růžkem. Tato drobnost je vzpomínkou na dávné časy, kdy bývalo ve zvyku obdarovávat přátele láhví, k níž byla přiložena vizitka se zahnutým růžkem jako důkaz toho, že láhev byla doručena osobně. V neposlední řadě MUMM RSRV Cuvée 4.5. Šampaňské, které je ztělesněním pěti historických vinic vinařství Maison G.H.MUMM.

Luxusní šampaňské MUMM s jemným perlením je ve všech svých variantách perfektním společníkem k různým druhům jídla pro svoje výborné souznění i s velmi neobvyklými chutěmi a ingrediencemi. Párovat šampaňské s jídlem lze na nespočet způsobů. Neexistují přesně stanovená pravidla, ale existují základní doporučení odborníků v oboru. Do tajů kombinace s jídlem v MUMM POP-UP LOUNGE proniknete v podobě doporučeného menu, které je kombinací trendů s využitím kvalitních surovin. Kapacita čtyřicet míst nabízí ideální nastavení příjemné atmosféry a možnosti se každému hostu věnovat individuálně. Na všechny uvedené akce je nutné si rezervovat termín na adrese: rezervace@mumm.com.

MUMM POP-UP LOUNGE: Malé náměstí, zahrádka hotelu U Prince, Praha 1

 

Nejbližší termíny akcí:

 

  • 30. července – MUMM umění sabráže
  • 6. srpna – slepá degustace MUMM
  • 13. srpna – MUMM umění sabráže
  • 20. srpna – degustace MUMM
  • 27. sprna – MUMM umění sabráže
  • 3. září – MUMM food pairing