Kamarádi z říše plyšáků

Plyšové hračky umí vždy potěšit a často i překvapit. Zaručeně vyčarují úsměv, proto má každá malá holčička i chlapec svého plyšového kamaráda, který je rozveselí a dodá jim pocit bezpečí. Skvělými parťáky na usínání pak jsou extra heboučcí a měkoučcí plyšáci, ke kterým se rádi přitulí malí i velcí…

Strážce snů

Hebcí, měkoučcí a roztomilí – přesně takoví jsou plyšáci DREAM BEAMS. Děti se s nimi mohou mazlit a přitulit, což ocení především před usnutím. Navíc díky speciálním vláknům všechna zvířátka svítí ve tmě, takže se s nimi děti budou cítit v bezpečí v postýlce, ale třeba i na cestách Na výběr je z 20 charakterů. Například Holub Bernard, Koala Kelly, Tučňák Arthur a Sova Odile. Velikost plyšové hračky je 18 cm. Jakého si oblíbí vaše ratolesti?

Dream Beams zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 299 Kč.

Voňavé překvapení

Malí plyšáčci SQUEEZAMALS EENIE TEENIES jsou vyrobení ze speciální paměťové pěny, díky niž jsou příjemně měkoučcí a tvární, navíc krásně voní. Ukrývají se v neprůhledných pytlíčcích, takže děti nikdy dopředu neví, které zvířátko si rozbalí, a postupně je mohou nasbírat všechny.

Eenie Teenies zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 129 Kč. 

Kamarád do dlaně

SQUEEZAMALS jsou roztomilá zvířátka z paměťové pěny ve tvaru míčku. Díky svému tvaru jsou ideální do každé malé ruky. Holky i kluci mají na vyběr ze zvířátek z plyše nebo leského hladkého materiálu. Mohou je ruzně mačkat, přesto se vždy vrátí do svého původního stavu. Velikost plyšového zvířátka je 9 cm.

Squeezamals zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 299 Kč. 

Mazlíček na spaní

O velká objetí se postarají měkká hebká zvířátka SQUISHMALLOWS z plyše, která jsou 20 cm vysoká. Můžou dětem dělat společnost při sledování oblíbené pohádky na gauči nebo jim poskytnout pocit bezpečí v posteli pod dekou. Děti si je také mohou vzít jako plyšový polštář na cesty.

Squishmallows zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 299 Kč. 

Roztomilý polštářek

Čas odpočinku si děti mohou zpříjemnit s plyšovými měkoučkými polštářky COCO SQUISHIES v designu roztomilých štěňátek. Na výběr je ze 6 štěňátek z hebkého plyše. Jsou skvělí na hraní i přitulení před usnutím. Stačí si vybrat správné štěně nebo je nasbírat všechny.

Coco Squishies zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 599 Kč.