„Kendall pro ABOUT YOU“ představuje hlavní podzimní/zimní drop, a to s velmi osobní kampaní

Dne 4. prosince 2021 v 18:00 hodin středoevropského času představí internetový obchod s módou ABOUT YOU hlavní a druhý drop ve spolupráci se slavnou módní ikonou Kendall Jenner. Drop pro podzim/zimu obsahuje více než 40 limitovaných, propracovaných a velmi módních kousků z vysoce kvalitních materiálů. Všechny jsou opět inspirovány vlastním stylem Kendall. Kendall nás tentokrát zve na velmi osobní místo: koňský ranč, který se stává zajímavým prostředím celé kampaně. „Kendall pro ABOUT YOU“ je exkluzivně v nabídce od 18 hodin (SEČ) ve všech 26 obchodech ABOUT YOU po celé Evropě. Příznivci, kteří se zaregistrují na stránkách www.aboutyou.cz, získají přednostní přístup k nákupu nového dropu po dobu 24 hodin před oficiálním zahájením prodeje.

 

Po obrovském úspěchu prvního menšího dropu v červenci tohoto roku uvádí ABOUT YOU a Kendall Jenner hlavní drop pro podzim/zimu. Nová kampaň se natáčela na koňské farmě v Los Angeles a představuje Kendall ve velmi osobním prostředí: Společně s ABOUT YOU se vrací ve vzpomínkách do minulosti a odhaluje svým fanouškům své útočiště. „Miluji koně, je to můj dětský sen, vždycky jsem snila o tom, že budu žít uprostřed divočiny, na ranči se spoustou zvířat,“ uvedla Kendall.

Zatímco první drop obsahoval Kendalliny oblíbené kousky pro každý den, tento druhý drop zaujme módnějšími kousky pro zvláštní příležitosti, jako je například kostýmek, který dodá sebevědomí, nebo vínové kožené kalhoty. Nechybí však ani pohodlnější základní kousky šatníku.

 

„Po úspěchu našeho malého dropu jsme nyní učinili další krok a představujeme našim zákazníkům hlavní drop, kde Kendall odhalí více než 40 limitovaných, módních siluet s důrazem na vysoce kvalitní materiály a speciální střihy. Každý kus je navíc opět označen jedinečným kódem, který obsahuje datum Kendalliných narozenin, což dodává dropu osobnější nádech,“ objasňuje Julian Jansen, Content Director ABOUT YOU. 

Natáčení kampaně v Los Angeles, poblíž míst, kde Kendall prožila své dětství, bylo pro modelku silným osobním i citovým zážitkem. „Jsem rozhodně divoška a zamilovala jsem si vše, co je v hlavním dropu, protože to jsou opravdu základní kousky, které nosím každý den. Mám pocit, že tohle jsem já na svém budoucím ranči, večer půjdu v pohodlných teplácích nakrmit koně, a pak si vyjdu na večeři v elegantním kostýmku,“ líčí modelka. Výsledkem je velmi osobní kampaň, která je nabitá těmito silnými emocemi. Fotografie pořídila mezinárodně uznávaná Zoey Grossman. Kreativní režii zajistila společnost Donald Schneider Studio. 

 

Exkluzivní modely budou dostupné od 4. prosince 2021 ve všech 26 evropských internetových obchodech ABOUT YOU ve velikostech 34 až 44. Cenové rozpětí se pohybuje od 24,90€ do 199 €. Příznivci, kteří se ode dneška zaregistrují na stránkách www.aboutyou.cz, získají přednostní přístup k nákupu dropu po dobu 24 hodin před oficiálním zahájením prodeje.