Letní tip: Kompletní outfit k vodě z nové kolekce české značky Pura Vida

K létu každopádně patří radovánky u vody. Ať už budete brázdit české rybníky nebo prozkoumávat podmořský svět, v barevných plavkách oblíbené české značky Pura Vida budete zářit jako slunce, které se odráží od vodní hladiny. A to i když bude náhodou zataženo.

Jednodílné plavky v atraktivních designech FÉNIXICE, FLOWER IN BLOOM, BULLDOG, WOMAN, INDIANA GIRL a FUTURE IS BRIGHT mají přední díl podšitý jemným úpletem, takže jsou krásné na pohled a pohodlné na nošení. Spodní plavkový díl, kalhotky FLOWER IN BLOOM, REVOLUCIÓN či BOHYNĚ, můžete zkombinovat s jakýmkoliv topem Pura Vida, který se vám líbí. Plavky jsou ušity z polyesteru a elastanu, tak aby nikde netlačily a nevytahaly se. Do detailu promyšlený střih skvěle padne, takže plavky i při pohybu zůstávají tam, kde mají, a vy si tak bez obav užijete jízdu na surfu, potápění nebo dovádění na tobogánu.

Všechny chytré ženy a dívky, které mají pod čepicí, dobře vědí, že v horkých letních dnech není radno vycházet bez čepice. Kšiltovky Pura Vida chrání před sluncem i špatnou náladou. Mají rovný kšilt, aby sluníčko nesvítilo do očí, pevnou, lehce vyztuženou korunu a jsou nastavitelné, aby mohly zdobit malé i velké hlavy. Vpředu i vzadu, tak aby je nikdo nepřehlédl, jsou vyšita zásadní poselství. Třeba: Hlavně se neposrat, Nebuď kráva, Furt se jede… zkrátka, že je potřeba žít radostný a hravý Pura Vida život. Stejné motivující vzkazy zdobí také klasické stahovací gymsacky ze 100% organické bavlny. Mají objem 16 l, aby se do nich vešlo všechno, co právě potřebujete. Navíc jsou jednoduše uzavíratelné, lehké, nikde neškrtí a neškrábou.

„Tak popadněte batůžek, sbalte plavky, šnorchl i žabky, nahoďte kšiltovku a vyrazte k vodě!“ doporučuje dvorní designérka a zakladatelka Pura Vidy Petra Bartoňková aka Petruccya.