Lush radí, věřte mýdlu!

„Hodné“ bakterie, které se přirozeně vyskytují na kůži, nás chrání před „narušiteli“. Kosmetický vědec a produktový vynálezce z Lush Daniel Campbell vysvětluje: „Konzervanty v tekutých mýdlech ničí mikroorganismy, které žijí na naší pokožce, jak ‚nepřátelské', tak ty ‚přátelské'. Když nemáte na pokožce ty ‚přátelské', aby vaši pokožku chránily, jste zranitelnější vůči narušitelům a vaše pokožka zůstává náchylná k vysušení a poškození. Mýdla Lush jdou o krok dál. Místo, aby ničila všechny typy bakterií včetně těch prospěšných, pomáhají udržovat na pokožce mikrobiální rovnováhu.“

Outback Mate

Užijte si dokonalé osvěžení s očistnými silicemi z máty peprné a eukalyptu. Napěňte v proudu tekoucí vody, namydlete se, nechte se probudit oživující silicí z citronové trávy a opláchněte.

Cena: 175 kč za kus.

Outback Mate

Outback Mate

Karma

Toto exotické mýdlo vám vyčistí hlavu a zanechá vás na obláčku vůní silic z jedle, lavandinu a brazilských pomerančů. Namydlete se, opláchněte a nalaďte se na pozitivní vibrace.

Cena: 185 Kč za kus.

Honey I Wash The Kids

Karamelem provoněné mydlinky se spoustou hydratačního medu zanechají pokožku hebkou a zklidněnou. Napěňte pod tekoucí vodou, umyjte se, opláchněte.

Cena: 140 Kč za kus.

Honey I Wash The Kids

Honey I Wash The Kids

Sleepy

Ikonická vůně Sleepy překypující sladkou konejšivou levandulí s tonkou a krémové mydlinky z ovesného mléka se spojily, aby vás umyly, uklidnily a uvolnily. Namydlete se, opláchněte, relaxujte.

Cena: 185 Kč za 100 g.

Sea Vegetable

Čeká vás osvěžující očista s exfoliační solí, zjemňující mořskou řasou arame a povzbuzujícími tóny silic z limet a citronů. Stačí namočit, namydlit, umýt, opláchnout.

Cena: 175 Kč za kus.

Sea Vegetable

Sea Vegetable

A nakonec NOVINKA! Rhubarb And Custard

Dáreček ukrývá sladce ovocné mýdlo a k tomu unikátní mističku na jeho uložení.

Jak použít:

  • Mýdlo: Namočte a vytvořte mydlinky, umyjte se, opláchněte.
  • Miska na mýdlo: Unikátní mýdlenka je ze 79 % tvořena recyklovaným jílem, který je získávaný z odpadové vody vznikající při výrobě dřezů, toaletních mís nebo dlaždiček. Dejte si ji na umyvadlo, ať máte své mýdlo stále po ruce.

Cena: 750 Kč za kus.

Rhubarb And Custard

Rhubarb And Custard