Lush rozradostní vaše Velikonoce

Svěží, čerstvá, barevná! Taková je Lush velikonoční kolekce pro tento rok. Ve vzduchu bude pomalu cítit jaro a na scénu už přihopkala spousta voňavých a roztomilých jarních dobrot, které vás chtějí potěšit a rozmazlit.

Flamingo Egg

Ponořte tuhle roztomilou, mořskou solí zdobenou kraslici do napuštěné vany a užijte si růžovo-modrou vířící show s vůní cukrové vaty.

Follow The White Rabbit

Sledujte bílého králíka až do magické ovocné koupele.Ať nezmeškáte!

Funfetti Cake

Užijte si spoustu zábavy s Humpty Dumpty! Pan Vajíčko vám nadělí lázeň tak sladkou, že vás z ní nedostanou ani heverem!

Eggy Wegg

Pár vajec, jakými by nepohrdl ani sám Dalí! Šup do vany a užijte si sveží citrusovou koupel, ze které budete na měkko.

Humpty Dumpty

Užijte si spoustu zábavy s Humpty Dumpty! Pan Vajíčko vám nadělí lázeň tak sladkou, že vás z ní nedostanou ani heverem!

Walter Bunny

Po pomazlení s tímhle kralíčkems bambuckým a murumuru máslem pro hydrataci a jemnou exfoliaci budete celí heboučcí a sladce voňaví!

The Owl And The Pussycat

Sova a kočička se k vám plavív hráškové loďce napříč cukrátkově sladkým mořem, v trojité bombě inspirované anglickou básničkouz 19. století.

Avo Good Easter

Nechte se pohladit mydlinkamis pečujícím avokádem a radostnou citrusovou vůní silic z bergamotua litsea cubeba. Prostě pecka!
 

Singing Daffodil

Oslavte jaro bublinkovou koupelís touhle květinkou! Vykouzlí vám hromadu pěny a můžete ji použít jako bublifuk. Znovu a znovu!

Muddy Carrots

Směs marockého bahna rhassoula nálevu z čerstvé mrkve se zklidňující santalovou silicí pokožku jemně očistí a zanechá ji hebkoua provoněnou nádechem pomerančů.

Golden Egg

Roztajte blahem ve zvláčňující třpytivé lázni se spoustou hydratačního fair trade bio kakaového másla s pomerančovou silicí.