Milovaná Sýrová sezóna v McDonald's je tu! 5 zajímavostí o sýru i cheeseburgeru

Jaký je nejoblíbenější burger Čechů? Odpověď je jednoznačná, jde právě o ten se sýrem, cheeseburger. Právě proto je v McDonald's nejpopulárnější sezónní nabídkou Sýrová sezóna. A my pro vás máme skvělou zprávu: právě odstartovala! 

Těšit se můžete třeba na milovaný Cheese King s eidamem nebo hermelínem, fantastický Swiss King s ementálem a bramborovou placičkou nebo na Cheese King Grill Naked, což je specialita s grilovaným hovězím masem a hermelínem, kterou si vychutnáte i bez housky.

Abychom vám aspoň trochu zkrátili čas, než si pro svého prvního oblíbence ze Sýrové sezóny zajedete nebosi ho objednáte přes McDelivery, přinášíme vám pět zajímavostí o historii i současnosti sýrů v burgerech. Mimo jiné se dozvíte, kdo za tímto objevem stojí, i jaký je vůbec nejpopulárnější sýr, který se do cheeseburgerů přidává.

Sýrová sezóna: od hermelínu po ementál

Speciální sýrové delikatesy na vás samozřejmě čekají i v rámci Sýrové sezóny u McDonald's u nás v České republice. Milovaný Cheese King si lze objednat ve variantě se smaženým eidamem, ale i s grilovaným hermelínem.

Sýr s bílou plísní je pro vás připraven také v Cheese King Grill Naked, což je hermelínový krasavec, kterého si vychutnáte i bez housky. Mezi sýrovými superstar nechybí Swiss King s ementálem a smaženou bramborovou placičkou, všemi Čechy milovaný Smažák nebo Hermelínky, smažené hermelínové kousky s brusinkovou omáčkou.

A skvělá zpráva také je, že sýrové delikatesy pro McDonald's dodává společnost Savencia Fromage & Dairy, která pochází z České republiky.

Cheese King nebo Swiss King?

Co na vás v rámci letošní Sýrové sezóny čeká, už víte, jaké dobroty na vás kromě sýra v jednotlivých burgerech čekají, si můžete prostudovat na tomto odkazu. https://www.mcdonalds.cz/menu/aktualni-nabidka/  

Burgery pro fajnšmekry ze sýrové sezóny navíc mohou dorazit až k vám domů v rámci služby McDelivery. Ta je díky službám Dáme jídlo, Wolt a Bolt dostupná téměř po celé republice. Víc informací o McDelivery najdete zase tady. https://www.mcdonalds.cz/o-nas/mcdelivery/