Na skok do pohádky

Pohádky rozvíjí dětskou fantazii a děti se z nich mohou mnoho důležitého naučit. Není proto divu, že holky i kluci do pohádkového světa často utíkají a prožívají dobrodružství podle vlastní fantazie. Přinášíme tipy na hračky a doplňky, se kterými se ocitnou v pohádce, kdykoliv je napadne.

Do pohádkové říše se děti kdykoliv přenesou s plyšovým pohádkovým medvědem, který umí vyprávět 4 oblíbené pohádky: O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce, O Popelce a Sůl nad zlato. Hebký medvídek si doslova říká o pomazlení, navíc má v zádech speciální projektor, který na stěně vykouzlí krásnou hvězdnou oblohu a pomůže vašim ratolestem klidně usnout. Můžete si zvolit ze 3 úrovní intenzity LED světla a dvou stupňů hlasitosti. Po 10 minutách nečinnosti se medvídek sám vypne.

Plyšového pohádkového medvídka zakoupíte v prodejnách a e- shopu Bambule za 1 299 Kč.

Dívky nemusí zrovna snít, aby se proměnily v princeznu. Díky slušivému KOSTÝMU SNĚHURKY v licenci společnosti Disney to může na vlastní kůži zažít každá holčička. Kostým je dostupný ve 3 různých velikostech pro dívky ve věku 3-4, 4-6 a 7–8 let.

Kostým Sněhurka zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 899 Kč.

Se svými oblíbenými hrdiny si mohou děti užít i každodenní aktivity. Na procházce je mohou doprovázet populární sestry Anna a Elsa z Ledového království, které naleznou na bublifuku s motivy z oblíbené pohádky. Lahvička má objem 60 ml a děti s ní vykouzlí krásné bubliny. Součástí balení je také hra ukrytá ve víčku lahvičky, díky ní se děti skvěle zabaví doslova kdekoliv. BUBLIFUK LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ je také skvělý doplněk pro dětskou party.

Bublifuk Ledové království zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 29 Kč.

Skvělá zábava nejen venku na děti čeká také se sadou MALOVÁNÍ NA KAMÍNKY PRASÁTKO PEPPA, která obsahuje vše pro vytvoření roztomilých kamínků s motivy z pohádky Prasátko Peppa. Děti mohou na kamínky kreslit nebo je polepit samolepkami. Balení obsahuje – 6 kamínků, 1 štětec, 5 barev a 5 aršíků se samolepkami.

Malování na kamínky Prasátko Peppa zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199 Kč.

A co takhle užít si pohádkovou zábavu společně? Pozvěte domů populární postavy z dětských večerníčků, které naleznete na krásných obrázcích KVARTETA POHÁDKY. Hajný Robátko, Bob a Bobek nebo třeba víla Amálka nezkazí žádnou legraci! Oblíbená karetní hra je určena pro skupinku alespoň 3 karbaníků, největší zábavu si ovšem užijete v šestičlenné partě. Vítězí ten, kdo posbírá nejvíc čtveřic karet se stejnými symboly. Děti se při hře zdokonalí ve srozumitelné komunikaci, kombinačních schopnostech i logickém myšlení.

Kvarteto pohádky zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 69 Kč.

Uvedené ceny platí od 13. 4. do 13. 5. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.