Nalaďte se na jarní vlnu speciální řadou Biogena Tea Cocktail

Na vlně Karibiku - Tea Cocktail Piña Colada

Napjatý či dokonce vzrušený ananas, tak zní český překlad španělského názvu legendárního míchaného drinku. Piña Coladu najdete v nabídce snad všech barů po celém světě. A nejen tam. Milovníky koktejlů více než historie jistě zajímá lahodná chuť, a tu si nyní můžete snadno užít i v pohodlí domova s unikátní čajovou řadou Biogena Tea Cocktail. Přivítejte první slunečně dny douškem dokonalé kombinace ananasu, kokosu a bylinek. Dobrá nálada bez alkoholu zaručena!

Pořídíte na www.tikaro.cz za 79 Kč.

Pocit velkoměsta v jednom doušku - Tea Cocktail Cosmopolitan

Nový rozměr čaje inspirovaný oblíbeným míchaným nápojem? Jasně! Spojení chutí citrusů a malin potěší váš mlsný jazýček a osvěží přicházející jaro i léto. Díky české řadě čajů Biogena Tea Cocktail si totiž můžete světový Cosmopolitan vychutnat přímo na vašem balkóně nebo zahradě. Stačí zalít perlivou či neperlivou vodou, přidat led a třeba i bylinky - čajový koktejl bude chutnat skvěle za studena stejně jako uvařený. A pohodová atmosféra bez alkoholu na sebe nenechá dlouho čekat.

Pořídíte na www.tikaro.cz za 79 Kč

Přivolejte léto - Tea Cocktail Orange Spritz

Ikonický oranžový nápoj najdete nejen na každé správné dámské jízdě. Oblibě se těší při speciálních příležitostech v zimních i letních měsících, na horách i u vody. Nyní si ho můžete vychutnat v lahodné čajové variantě s ovocem, bylinkami a během chvilky přímo u vás doma! Nealkoholický Tea Cocktail Oragne Spritz stačí zalít perlivou vodou a přivítat tak jarní sluníčko. Zpestřete si den kdykoliv máte chuť.

Pořídíte na www.tikaro.cz za 79 Kč

Exotika na dosah - Tea Cocktail Mojito

Tradiční míchaný drink je původem až z daleké kubánské Havany a některé teorie o vzniku odkazují až na bájnou „ohnivou vodu“, kterou jihoameričtí indiáni využívali v léčitelství. Jisté je, že nyní se sbíhají sliny skoro každému, kdo na osvěžující chuť mojita pomyslí. Neodolatelný nápoj si teď v nealkoholickém provedení snadno a rychle připravíte doma díky řadě Biogena Tea Cocktail. Nadrťte led, připravte plátek limetky a nechte se unášet na letních vlnách.

Pořídíte na www.tikaro.cz za 79 Kč