Nechejte se zaujmout novou kolekci Get Dirty! od Lush

Ondřej Petera
14. Srpen 2020

Na počátku byl sprcháč. Osvěžující nálož oživující máty doplněné stimulačním mentolem, zjemňující solí a bylinným tymiánem. Vůně sprchového gelu Dirty Springwash se stala tak oblíbenou, že si do nabídky Lush našla cestu i v podobě sofistikovaného parfému s opojnou směsí vybraných esenciálních olejů, ve které se svěží tóny máty snoubí s dřevitým uklidňujícím aroma silice ze santalového dřeva a florálními tóny levandule s bylinným tymiánem a estragonem.

Dnes už tuto ikonickou vůni nese celá řada produktů pro péči o tělo, tvář i vlasy. Najdete mezi nimi šampuk, deodorant nebo krém na holení.

Dirty – parfém

Sofistikovaná a svěží vůně. Dirty je vícevrstevný parfém z máty, estragonu a tymiánu, který Vás zasáhne jako závan čerstvého vzduchu. Máta udává osvěžující povzbuzující tón – čistí mysl a ochlazuje pokožku, zatímco santálové dřevo a levandule doplní vůni o květinové a dřevité tóny.

Dirty Springwash – nahatý sprchový gel

Pojďte do naha a ponořte se s tímto bezobalovým sprchovým gelem do horského pramene. Zhluboka se nadechněte, vychutnejte si chladivý efekt mentolových krystalků se silicí z máty klasnaté a svezte se na osvěžující vlně jemné mořské soli. Vstupte do čistého světa, ve kterém jsou plastové obaly předmětem z minulosti.

Dirty – tělový sprej

Potřebujete účinný budíček? Tato opojná kombinace energizující máty, svůdného a tajemného santalového dřeva a bylinných esenciálních olejů Vás postaví na nohy. Máta klasnatá je osvěžující a povzbuzující, rozjasňuje mysl a chladí a zklidňuje pokožku, zatímco něžné tóny levandule a santálové dřevo dodává vůní dřevitý nádech. Probuďte se, celí se nastříkejte a vkročte do nového dne svěží a sebevědomí.

Dirty – tabletky na zuby

Zářivě čisté zoubky a mátově svěží dech jsou vzdáleny jen na délku zubního kartáčku! Tahle extra bylinková zubní pasta v tabletkách s kaolinem, silicí z máty a neroli se postará o pocit dokonalé čistoty, kamkoli se vydáte. Stačí rozkousat jednu tabletu a pak už pečlivě čistit.