Nenechte se svázat! Přišla doba bezdrátová v podání Dyson

admin
01. Září 2020

Trend velí: Osvoboďte se od šňůr! Bezdrátové elektrospotřebiče nám usnadňují práci v domácnosti i na zahradě, zvyšují komfort a mnohdy šetří čas. Svět bez kabelů nám zkrátka zjednodušuje život...

Používání telefonu se „šňůrou“ si dnes už málokdo dokáže představit, a dost možná za podobné „retro“ budeme za pár let považovat i sluchátka do uší, počítačové myši, vlasové žehličky nebo vysavače, k jejichž provozu je zapotřebí zapojení kabelu do zásuvky. Běžnou součástí našich životů se staly přenosné notebooky, zamotané šňůry jsme eliminovali i na pracovních stolech díky bezdrátovým myším a klávesnicím. Kde ještě nám bezdrátové spotřebiče mohou usnadnit práci?

Bezdrátové spotřebiče mohou urychlit a zjednodušit řadu domácích prací a to především díky volnější manipulaci. Například během žehlení bez kabelu nemusíte řešit šňůru, která se motá do větších kousků oblečení, anebo překáží při pohybu. Akumulátorové čističe oken pomáhají efektivněji nablýskat skla – a třeba i sprchové zástěny, vitríny či zrcadla. Velkým pomocníkem jsou rovněž akumulátorové tyčové vysavače, které usnadňují úklid i na hůře dostupných místech. Díky různým nástavcům s nimi vysajete podlahy, ale též pavučiny u stropu nebo se zbavíte prachu na nábytku. Protože nemají šňůru, jsou ideální i pro úklid interiéru automobilu, nábytku na terase nebo třeba na chatě, kde není zavedena elektřina.

Tip: „Vychytat“ správný poměr výkonu a doby chodu umožňují různé režimy spotřebiče, optimalizované pro daný úkol. Disponuje jimi například vysavač Dyson V11 Absolute Extra Pro. Díky tomu, že je poháněný výkonným motorem Dyson Hyperdymium™, dosahuje až 125 tisíc otáček za minutu a odstraní i silné znečištění. Lze u něj ale zvolit také automatický či eco režim, který prodlouží dobu použití.

 

www.dyson.cz