NESPRESSO a futsalp o letošních svátcích spojují síly a zvou vás do kouzelného alpského světa

Pro tuto sváteční sezónu společnost Nespresso spolupracuje s francouzskou značkou luxusního volnočasového oblečení Fusalp, aby mohla okouzlit milovníky kávy svou nejnovější sváteční kolekcí, jež se letos inspirovala zasněženými vrcholky Alp.

Partnerství Nespresso se značkou Fusalp, jejíž sport-chic styl je oslavou pohybu a francouzské elegance na sjezdovkách i mimo ně, nabízí to nejlepší z obou světů. Moderní a sofistikovaný styl kolekce je propojením obou značek, jež se inspirovalo ikonickým kosočtvercovým vzorem Fusalp.

Kolekce Nespresso v limitované edici je pozvánkou do světa moderních oslav, v nichž můžete zažít okamžiky štěstí a kde vás na každém rohu čekají radostné chvilky s kávou. K tomu dopomáhá celá sváteční řada káv v limitované edici pro systémy Original a Vertuo, s nimiž si můžete vychutnat příjemnou pauzu mezi lyžováním nebo se jednoduše kochat nádhernými výhledy na zimní krajinu. Kolekce také obsahuje řadu Alpine Chic příslušenství včetně sklenice Barista Festive Glass a kávové receptury, jež zaručeně zahřejí všechny milovníky cocktailů a mocktailů.

Nezapomenutelná chuť inspirovaná svátečním obdobím

Nabídka káv Nespresso x Fusalp Festive nabízí čtyři kávové směsi s příchutí a dvě černé kávové směsi pro systémy Original a Vertuo ve škále od sladkých po kořeněné tóny.

Vychutnejte si letošní svátky na maximum s Festive Black Espresso a Festive Black Double Espresso

Nechte se přenést do okouzlujícího světa chutí, který vás naladí na sváteční vlnu díky směsi káv Arabika z Hondurasu, Ugandy a dalších zemí. Očekávejte pražené dřevité aroma s hřejivě sladkými a kořeněnými tóny a jiskřivou ovocností, která potěší vaše chuťové pohárky. Káva Festive Black Espresso pro systém Original je dostupná za jednotkovou cenu 16,5 Kč a káva Festive Black Double Espresso pro systém Vertuo za jednotkovou cenu 17,5 Kč. Obě kávy z limitované edice jsou dostupné v rámci sítě Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com od 16. 10. 2023.

Objevte nové chutě se Seasonal Delight Spices Flavoured

Káva inspirovaná tradičním svařeným vínem, která zahřeje vaše srdce a připomene vám ruch, shon a půvab klasického vánočního trhu. Tato jemná směs zrnek Arabika z Jižní Ameriky je obohacena o lahodnou příchuť hřejivého koření, vína a citrusů. Váš šálek bude plný vůně svátečních citrusů a směsi koření, která přenese vaše chuťové buňky na Après ski momenty na sjezdovce. Káva Seasonal Deligth Spices je dostupná za jednotkovou cenu 17,50 Kč pro systém Original a za jednotkovou cenu 21,40 Kč pro systém Vertuo. Obě kávy z limitované edice jsou dostupné v rámci sítě Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com od 16. 10. 2023.

Vstupte do samotného srdce sváteční atmosféry s Frosted Caramel Nuts Flavoured

Tato kávová směs vás vpustí do samého srdce sváteční atmosféry. Jemná směs zrnek Arabika z Jižní Ameriky s chutí světlého karamelu a mandlí probouzí sváteční atmosféru, na niž jsme se všichni celý rok těšili. Sladová obilná chuť brazilské a kolumbijské kávy se snoubí s hřejivou chutí karamelu a společně dávají vzniknout lahodnému tónu mandlových sušenek s vanilkou, který vyzývá k tomu, abyste se uvolnili a v klidu si jej vychutnali. Káva Frosted Caramel Nuts pro systém Original je dostupná za jednotkovou cenu 17,50 Kč pro systém Original a za jednotkovou cenu 21,40 Kč pro systém Vertuo. Obě kávy z limitované edice jsou dostupné v rámci sítě Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com od 16. 10. 2023.

Alpine chic dárky s limitovanou edicí příslušenství Nespresso x Fusalp

V rámci kolekce nabízí Nespresso řadu příslušenství a dárků v limitované edici, které budou radostným a inspirujícím překvapením pro vaši rodinu i přátele.

Odpočítejte čas do začátku sváteční sezóny stylově s adventním kalendářem Nespresso x Fusalp

Je čas zahájit sváteční sezónu a každý den si rozbalit nové překvapení s adventním kalendářem Nespresso x Fusalp, který je k dispozici pro systémy Original i Vertuo. Každý den objevte nezapomenutelnou kávu a vychutnejte si tak svůj Nespresso moment. Letos milovníky kávy za 24. okénkem potěší designový kávový hrnek v limitované edici. Adventní kalendář Nespresso v limitované edici je dostupný od 16.10.2023 v síti Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com za jednotkovou cenu 1 150 Kč pro systém Original a za cenu 1250 Kč pro systém Vertuo.

Překvapte a potěšte své přátele hrnkem Festive Coffee Mug

Ti, kteří si chtějí vychutnat sváteční řadu káv Nespresso u sjezdovky nebo v hřejivém pohodlí svého domava, mohou svým blízkým darovat hrnek Nespresso x Fusalp Festive Coffee Mug. Podobně jako sklenice Barista Festive Glass se inspiroval moderním a sofistikovaným ikonickým vzorem kosočtverců značky Fusalp a vyjadřuje elegantního ducha celé spolupráce. Hrnek Festive Coffee Mug NOMAD je dostupný v síti Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com za cenu 540 Kč.

Užijte si kávu na cestách s Nomad Large Travel Mug

Chcete si vychutnat svou kávu, ať jste kdekoliv? Nespresso Nomad Travel Mug teď nabízíme v ikonické půlnoční modři značky Fusalp, která ke stávající řadě přidává něco a osvěžujícího. Cestovní hrnek Nomad Large Travel Mug je dosuptný v síti Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com za cenu 840 Kč.

Zlepšete svůj zážitek s kávou s Bergamot & Pink Pepper Dark Chocolate Squares

Tento cukrářský mistrovský kousek v limitované edici vyrobený z nejlepší 70% hořké čokolády zaujme vaše smysly zářivou chutí bergamotu a jemným dotekem růžového pepře. Nabízí harmonickou symfonii chutí, která dokonale odpovídá svátečnímu duchu a skvěle se hodí i jako dárek, pokud sháníte potěšení pro své blízké. Čokoláda Bergamot & Pink Pepper Dark Chocolate Squares je dosuptná v síti Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com za cenu 230 Kč.