Nové omáčky a dressingy Spak pro perfektní letní grilování

Při grilování je výběr správných omáček a dressingů stejně důležitý jako výběr masa nebo zeleniny. Nová řada omáček Spak se skládá z šesti populárních a inovativních příchutí, které budou pro letošní grilovací sezónu doslova nepostradatelným doplňkem. Ostatně stejně jako tři dressingy, jež vychází z již osvědčených a nyní ještě vylepšených receptur. Na pulty obchodů budou uvedeny během dubna 2024.

Protože nová řada omáček v praktických plastových obalech stojí na víčku, je aplikace při dochucování snazší než doposud. Navíc se nemusíte obávat při přepravě a manipulaci během venkovních barbecue s rodinou nebo kamarády.

Barbecue a Burger omáčky promění letní grilování v autentický americký zážitek. Česneková a Hot dog belgická omáčka jsou zase sázkou na jistotu při podávání nejrůznějších grilovaných a pečených mas. K přípravě tropických a asijských pokrmů na přímém ohni pak skvěle poslouží novinka v podobě příchutí Mango a Sweet chilli.

Vylepšených receptur se dočkaly ale i populární dressingy, konkrétně se jedná o středomořskou variantu a  také příchuť tisíc ostrovů. Produkty Spak vynikají nejenom chutí, ale i prvotřídními surovinami, které jsou vybírány s patřičnou péčí a pouze z ověřených vysoce kvalitních zdrojů.

Barbecue omáčka 320 ml

Vítěz spotřebitelského testu barbecue omáček “Vím, co jím a piju” dokládá, že originální americká receptura je populární i mezi českými spotřebiteli. Barbecue omáčka Spak má nejlepší barvu i chuť a patří k ní i jedinečná hustota. Hodí se jako marináda nejen k masu, ale také k dalším pokrmům, jakými jsou grilované maso, burgery nebo pečené brambory či batáty. Autentickou chuť definuje výběr prvotřídních surovin.

Burger omáčka 320 ml

Extra hustá a krémová omáčka je dokonalým doplňkem nejen pro hamburgery. Ukrývá v sobě plnou chuť paprik a rajčat, je tak univerzální součástí široké škály pokrmů, jakými jsou například grilovaná zelenina, nejrůznější typy masa nebo bohatá porce hranolků. Hustou strukturu skvěle doplňují kousky okurek a cibule, které zaručují jedinečný chuťový zážitek.

Sweet chilli omáčka 320 ml

Sweet chilli omáčka je přesně tak sladká a jemně pikantní, jak si milovníci asijské kuchyně přejí. Novinka v sobě propojuje obě chutě do vyváženého celku, který je umocněn kousky čerstvé červené papriky. Omáčka je nenahraditelnou součástí přípravy široké škály asijských pokrmů –⁠od smažených nudlí po jarní závitky. Doporučená maloobchodní cena: 84,90 Kč

Hot dog belgická omáčka 320 ml

Původní belgická receptura s hořčicí a restovanou cibulkou je učiněným gurmánským zážitkem. Tato novinka totiž obsahuje bohatý podíl smažené cibulky, která lahodně doplní nejen hot dogy, ale i širokou škálu dalších grilovaných, pečených a smažených pokrmů. Extra hustou a na chuť bohatou omáčku si můžete vychutnat třeba i s hranolkami, které díky ní získají zcela nový rozměr.