Novinky na Blu-ray a DVD červen 2023

Přání k narozeninám

Líba – maminka, babička, ale především vládkyně rodiny – má kulaté narozeniny. V tento den ale neslaví narozeniny jenom ona... Malá lež a neplánovaná návštěva spustí lavinu nečekaných událostí, při kterých se celá velká rodina ocitne na cestě, kdy jedna nepředvídatelná situace stíhá druhou. Komedie Marty Ferencové (Všechno nebo nic, Příliš osobní známost, Přání Ježíškovi) Přání k narozeninám v hlavních rolích Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Tomáš Klus, Igor Orozovič vychází na DVD.

Shazam! Hněv bohů!

Shazam se vrací v Shazam! Hněv bohů! Billy Batson alias Shazam a jeho nevlastní sourozenci se stále učí skloubit životy teenagerů s kariérou superhrdinů. Když na Zemi dorazí trojice prastarých pomstychtivých bohyň, Billy a jeho rodina jsou vrženi do boje nejen o superschopnosti, ale i životy jich samých i celého světa. Vychází na DVD, Blu-ray, 4K Ultra HD a také v kolekci s jedničkou na DVD a Blu-ray.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Okouzlující zloděj a tlupa velmi nepravděpodobných dobrodruhů podniknou velkou loupež, aby získali ztracenou relikvii. V této zábavné a akční napínavé jízdě, kterou kritici nazývají „nejlepší film roku“ se vše nebezpečně zvrtne, když se zapletou s nesprávnými lidmi. V hlavních rolích: Chris Pine (Star Trek), Michelle Rodriguez (Rychle a zběsile), Regé-Jean Page (The Gray Man) a Hugh Grant (Gentlemeni). Dungeons & Dragons: Čest zlodějů vychází na DVD, Blu-ray, 4K Ultra HD.

John Wick: Kapitola 4

John Wick (Keanu Reeves) odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to težší, že nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele...John Wick: Kapitola 4 vychází na DVD, Blu-ray.

Asterix a Obelix: Říše středu

Píše se rok 50 př. n. l. Za devatero horami a devatero řekami... Tedy velmi, velmi daleko od malé galské vesnice, kterou tak dobře známe, leží země zvaná Čína. Zde proradný generál, bažící po moci, právě zajal a uvěznil čínskou císařovnu. A protože věhlas nepřemožitelných Galů překvapivě sahá až do Asie, princezna Fu Yi neomylně ví, na koho se obrátit. Se svou věrnou strážkyní Na Ban Čim a synovcem fénického kupce Popkornisem prchá ze země. Samozřejmě požádá o pomoc ty nejlepší z nejlepších, udatné válečníky, Asterixe a Obelixe. Naši dva nerozluční hrdinové se s princeznou vydávají na dobrodružnou výpravu za záchranou císařovny i celé Číny... Asterix a Obelix: Říše středu vychází na DVD.