Novinky na Blu-ray a DVD listopad 2023

„Jeden z nejlepších filmů století“ (Chicago Sun-Times) uznávaného scenáristy a režiséra Christophera Nolana – Oppenheimer – vychází na 4K Ultra HD, Blu-ray a DVD již 22.listopadu. Fenomén, který uchvátil diváky po celém světě, dosáhl tržeb 942 milionů dolarů. Film přiblíží divákům fyzika J.Roberta Oppenheimera (Cillian Murphy), jehož přelomová práce na Projektu Manhattan stála za vznikem první atomové bomby. Bezprecedentní filmová událost, Oppenheimer, skýtá hvězdné herecké obsazení, jako je Emily Blunt, držitel Oscara Matt Damon, na Oscara nominovaní Robert Downey Jr. a Florence Pugh, Josh Hartnett a Oscarem ocenění Casey Affleck, Rami Malek a Kenneth Branagh. Na bonusovém disku, který je součástí všech formátů, najdete více než 3 hodiny exkluzivního materiálu s herci a tvůrci i záběry ze zákulisí natáčení.

Nová mise Toma Cruise je tady! Ethan Hunt se s týmem Impossible Mission Force tentokrát vydává po stopách děsivé zbraně, jež má potenciál zničit celé lidstvo, aby ji zajistil dřív, než se dostane do rukou nějakého šílence. V sázce je vše a smrtící závod kolem zeměkoule začíná. Ethan, pro kterého bylo vždy zdraví a bezpečí jeho blízkých a členů týmu víc než úspěšně splněná mise, možná bude tentokrát muset své priority přehodnotit. Mission: Impossible Odplata – První část vyjde na DVD, Blu-rayTM a 4K UHD.

Komedie Strašidelný dům z dílny studia Disney vypráví příběh o osamělé ženě (Rosario Dawsonová) a jejím synovi, kteří si najmou samozvané lovce duchů, aby z jejich sídla vyhnali nevítaná strašidla. Vychází na DVD a Blu-ray.

Po absolvování vysoké školy řeší Jaime Reyes co dál se svým životem. Náhle však zasáhne osud a nečekaně se střetne se starobylou relikvií obdařenou mimozemskou technologií. Z Jaimeho se tak stane superhrdina Blue Beetle. Vyjde na DVD, Blu-ray a 4K UHD.

Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken. Celosvětový fenomén, který se stal v kino tržbách nejúspěšnějším filmem studia Warner Bros vychází na DVD, Blu-ray a 4K UHD.

Jason Statham válí v pokračování akčně dobrodružného a velmi úspěšného filmu Meg 2. Ponořte se do neprobádaných vod s Jonasem Taylorem (Jason Statham) a Jiumingem Zhangem (Wu Jing), kteří vedou odvážný výzkumný tým do nejhlubších hlubin oceánu. Zde se budou muset postavit kolosálním Megům a neúprosným drancovačům životního prostředí. Film vyjde na DVD, Blu-rayTM a 4K UHD a také v kolekci DVD a Blu-ray.

Poprvé vychází v nejlepším rozlišení 4K Ultra HD Uprchlík s Harrisonem Fordem, Roštáci Richarda Donnera v produkci Stevena Spielberga, Americké graffiti režiséra George Lucase (Star Wars) a producenta Francise Forda Coppoly (Kmotr) a Šílená noc, drsná akční komedie z dílny producentů Johna Wicka s Davidem Harbourem v hlavní roli.

Na Blu-rayTM poprvé s českým dabingem v listopadu najdete sedmi Oscary® oceněné Vzpomínky na Afriku, akční fantasy Král Škorpion s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli, sci-fi thriller Potomci lidí, horor Úsvit mrtvých v režisérské verzi, akční komedii Policajt ze školky s Arnoldem Schwarzeneggerem a drama 21 gramů režiséra Alejandra G. Iñárritu, ve kterém Sean Penn, Benicio Del Toro a Naomi Watts podávají skvělé herecké výkony.

Do prodeje také znovu zařazují kolekci Hunger Games na DVD, protože v listopadu přichází do kin nový Hunger Games film. Pro fanoušky nevyřešitelných případů, kterých se ujal agent Mulder (David Duchovny) a agentka Scullyová (Gillian Anderson) vycházejí zbývající série TV seriálu Akta X. Dále jsme na listopad zařadili kompletní kolekci Panství Downton na 23 discích, která obsahuje všechny epizody série 1-6 včetně 5ti speciálních vánočních dílů. A kdo má rád Harryho Pottera a nejlepší možnou kvalitu, tak zajásá nad kompletní kolekcí na 4K UHD.