Novinky na Blu-ray a DVD říjen 2023

Animovaný film Mezi živly od společností Disney a Pixar je zcela nový, originální celovečerní film odehrávající se ve Městě živlů, kde společně žijí živly ohně, vody, země a vzduchu. Snímek sleduje příběh Jiskry, temperamentní, vynalézavé a pro věc zapálené mladé ženy. Poté, co se Jiskra seznámí s veselým a zábavným mladíkem Vlhošem, který stále v něčem plave, začne zpochybňovat své zavedené představy o světě, ve kterém žijí. Dobrodružný a zábavný film, který v kinech vidělo přes 250 tis. diváků, vychází na DVD s českým dabingem.

OPTIMUS PRIME a AUTOBOTI se v adrenalinovém dobrodružství Transformers: Probuzení monster chopí své dosud největší výzvy. Když se objeví nová hrozba schopna zničit celou planetu, musí se spojit se silnou frakcí známou jako MAXIMALS. Osud lidstva visí na vlásku a Noah (Anthony Ramos) s Elenou (Dominique Fishback) udělají cokoli, aby pomohli spojencům TRANSFORMERS, kteří se zapojí do finální bitvy o záchranu planety Země. Akční nářez od režiséra filmu Creed II vychází na DVD, Blu- rayTM a 4K UHD. Spolu s filmem vydáváme na DVD a Blu-rayTM také ucelenou kolekci všech Transformers filmů včetně Bumblebeeho.

Studio DreamWorks, které stojí za oblíbenými filmy Shrek a Jak vycvičit draka, tentokrát představuje hřejivou akční komedii Krakenteena Ruby na DVD. Stydlivá teenagerka Ruby zjišťuje, že je součástí legendární královské linie bájných mořských krakenů. Naučit se být všemocným mořským tvorem, a přitom se skrývat mezi lidmi, je pro Ruby dost těžké, a navíc se na její střední školu na tajňačku vetřela mořská panna Chelsea, která chce ovládnout oceán! Pokud bude chtít Ruby sebe, své blízké a život v oceánech zachránit, bude muset udělat jednu nelehkou věc – přestat se stydět za to, kým doopravdy je.

Drama Zelená míle, natočeno na motivy románové předlohy Stephena Kinga s Tomem Hanksem v hlavní roli, poprvé vychází na Blu-rayTM s českým dabingem.

Paul Edgecomb vypráví pozoruhodný příběh z doby, kdy byl v roce 1935 vrchním strážcem v jižanském vězení. John Coffey (Michael Clarke Duncan - Armagedon) je nový vězeň odsouzený za vraždu dvou mladých sester. Ale když Coffey začne provádět sérii podivných zázraků, Paul začne tušit, že zločin dost možná nespáchal... Brilantní filmové drama "ZELENÁ MÍLE" podle knižní předlohy Stephena Kinga natočil režisér Frank Darabont, který se zárověň podílel i na jeho scénáři. Film s vynikajícím Tomem Hanksem v hlavní roli, byl nominován na čtyři Oscary.