Novinky na Blu-ray a DVD září 2023

Flash použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. Ezra Miller ve dvojroli, ve filmu se objeví i Batman Bena Afflecka a Michael Keaton, netopýří muž z původních dvou Batmanů. Ještě někdo, ale to prozrazovat nebudeme. Flash k vám přilétne na DVD, Blu-rayTM a 4K UHD.

Na DVD a Blu-rayTM v září vychází dechberoucí hraná verzi oblíbené animované muzikálové klasiky Malá mořská víla.

Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v rolích, v jakých je diváci ještě neviděli. Dobrodružná komedie o jednom setkání, které změní život hned několika lidem. O nenaplněné dětské lásce a odhodlání udělat pro ni cokoliv. Úspěšná komedie Buď chlap! vychází na DVD.

ASTEROID CITY: fiktivní americké pouštní město, kolem roku 1955. Nejchytřejší děti z celé Ameriky se shromažďují na každoroční vědeckou soutěž, jenže nečekané události světového rozměru jim poněkud zhatí plány. Stejným dílem komedie, drama a romantika. Asteroid City Wese Andersona s neskutečným hereckým obsazením (Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Toma Hanks a další) vychází s českým dabingem na DVD a Blu-rayTM.

Z katalogových titulů vydáváme na 4K Ultra HD také nejděsivější film všech dob Vymítač ďábla v prodloužené režisérské verzi s českým dabingem. Na DVD se můžete těšit na Bouřlivé výšiny s Ralphem Fiennesem a Juliette Binoche (hráli spolu v hitu Anglický pacient).

Poprvé si budete moci vychutnat na Blu-ray s českým dabingem filmy Hra, Van Helsing, 12 opic a Riddick: Kronika temna. Pro sběratetele rukávové edice Marvel jsme zařadili do edice filmy Thor: Láska jako hrom a Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Více o novinkách na: https://www.magicbox.cz/