Novinky od SABON: Fresh & Glow

admin
10. Říjen 2020
Bahenní obličejová maska z Mrtvého moře

Řekněte sbohem unavené pokožce, probuďte svou pleť díky naší masce z Mrtvého moře. Pleť bude dokonale vyčištěná, a přitom bez známek podráždění nebo nechtěného vysušení. Bahno z Mrtvého moře je přírodní složka s terapeutickými benefity, je bohatá na soli a obsahuje 21 důležitých minerálů, jako je například sodík, draslík, hořčík a vápník. Všechny tyto minerální složky mají hloubkově čisticí vlastnosti a schopnost absorbovat a odstraňovat všechny nečistoty a přebytečný maz. Objevte svěží, čistou a rovnoměrně hydratovanou pleť. Veganské složení obsahuje 92 % přírodních složek, je bez parabenů, silikonů, sulfátů a minerálních olejů. Obohacena o extrakt růže z Jericha, dokáže znovu probudit vaše buňky a zanechává pleť sjednocenou, svěží a hydratovanou do hloubky.

Obličejový peeling 2v1 Povzbuzující Máta nebo Uvolňující Levandule

Čištění je základ zdravé a skvěle vypadající pleti. Tento jedinečný obličejový peeling 2v1 jemně čistí a projasňuje pleť, zanechává ji pružnou, sjednocenou a hydratovanou. Krémové složení, poskytuje pleti hydrataci a nevysušuje ji. Veganské složení obsahuje 90 % složek přírodního původu, bez obsahu síranů, minerálních olejů parabenů a silikonu. Peeling je obohacen o minerály z Mrtvého moře a extrakt z růže z Jericha. Tato kombinace harmonicky působí na pleť, poskytuje jí ochranu, pečlivě čistí a hydratuje. Podporuje přirozenou obranyschopnost. Jemnou exfoliací, odstraněním nečistot a odumřelých buněk z vaší pokožky pomocí přírodních granulí Jojoby, bude vaše pokožka více než jen dokonale čistá, bude stimulovaná a odměnou vám bude zářivá a svěží pleť. Náš obličejový peeling je bez umělé parfemace, pouze přírodní vůně Levandule nebo Máty. Povzbuzující máta je vhodná jako začátek dne, a naopak uvolňující vůni levandule doporučujeme vyzkoušet jako večerní relaxaci. Obličejový peeling s vůní máty obsahuje přírodní mátové krystaly, které zajišťují okamžitý pocit svěžesti a povzbuzují vaše tělo i mysl. Naopak vůně levandule je obohacena o esenciální olej, který poskytuje uvolnění a hluboký relaxační účinek.

Čistící pleťový olej Fresh & Glow

Odstraňovač make-up na bázi olivového oleje s jedinečnou texturou typu olej-mléko, která ve styku s vodou přeměňuje olej na mléko. Obohaceno o olivový olej, který je bohatý na kyselinu olejovou, chrání, vyživuje a předchází suchosti pokožky. Extrakt z růže z Jericha pokožku hluboce hydratuje. Tento jemný, ale účinný odstraňovač make-upu vyživuje řasy a zároveň jemně odstraňuje oční make-up. Jedinečné veganské složení obsahuje 99% přírodních složek, je bez sulfátů, parabenů, silikonů a minerálních olejů. Tento čistící pleťový olej rozpouští přebytečný maz produkovaný vaší pokožkou, vyživuje ji a vyrovnává produkci vlastních přírodních olejů pleti.

Květinová gelová maska na obličej Fresh & Glow

Hydratovaná pleť během několika minut. Tato gelová hydratační maska, je založená na jedinečné kombinaci 3 základních extraktů: okvětní lístky růží, extrakt z růže z Jericha a růžová voda. Zlepšují vzhled vaší pokožky, hydratují ji a zanechávají zářivou po dlouhou dobu. Růžová voda a okvětní lístky růží jsou velmi známé pro svůj okamžitý účinek na znovuobnovení pleti, zatímco extrakt z růže z Jericha dodává potřebnou vlhkost a hydrataci, pomáhá ji rozjasnit. Perfektní péče v procesu přeměny slabé a unavené pleti na jemnou a hebkou, jako okvětní lístek. Veganské složení obsahuje 80 % přírodních složek, je bez parabenů, silikonů, sulfátů a minerálních olejů. Zlatá, ultra svěží gelová struktura obsahuje skutečné okvětní lístky růží, poskytuje pleti okamžitý chladivý účinek, aniž by vytvářela mastný efekt.