Objevte v sobě barberský talent s nejnovějším zastřihovačem od Braun

Perfektně upravené strniště nebo přesně vytvarované kontury vousů? Značka Braun má pro každého muže něco! Díky nejnovějšímu zastřihovači od Braun můžete kdykoli vypadat jako po nedávné návštěvě u barbera. Poslouží k tomu nový zastřihovač vousů Braun Series 9 BT, v jehož balení najdete i takové vychytávky, jako je šablona pro přesné kontury.

Značka Braun je synonymem německé kvality už více než 100 let a za tu dobu už nasbírala zkušenosti se všemi typy vousů a promítla je do svých produktů. Stačí si jen říct, co přesně od nového zastřihovače potřebujete a nechat si od Braun poradit, jak vybrat ten nejlepší zastřihovač vousů.

Zastřihovač vousů Braun BT9 je úplnou novinkou mezi pomocníky od Braun, díky kterému budou vousy vypadat jako po nedávné návštěvě u barbera. Díky jednoduše použitelným nástrojům totiž vytvoříte styling přesně podle vašeho přání. Balení obsahuje kromě samotného zastřihovače s nástavci i hlavici pro dokonalé kontury, hlavici pro přesné detaily, cestovní pouzdro, nabíječku a barberskou šablonu. Objevte v sobě barberský talent!

Díky užitečnému přístroji od Braun už tak nic nebrání v tom vytvořit si vlastní styling a oholit si vousy přesně podle vašich individuálních přání. Značka Braun navíc v duchu své filozofie, že dobře navržený produkt vydrží léta, prodlužuje záruku na své IPL epilátory, holicí stojky i další produkty na 5 let! Zákazníci si ji mohou snadno aktivovat na portálu https://www.braun.cz/cs-cz/warranty- extension a užívat si výkonu svých pomocníků.