Oslavte vánoční svátky s prémiovým champagne Piper-Heidsieck

Ikonické champagne Piper-Heidsieck je milovaným společníkem při výjimečných událostech nejen pro svou výbornou chuť, ale i pro nezaměnitelný vzhled. Prémiové champagne Piper-Heidsieck je známé také spoluprací s módními ikonami, jako jsou Jean-Paul Gaultier či Christian Louboutin. Nejen, že jde o perfektní doplněk pro jedinečné momenty, ale skvěle se hodí též jako vánoční dárek, a to i díky nezaměnitelným limitovaným edicím.

Francouzský šarm champagne Piper-Heidsieck Brut se skrývá ve speciálních elegantních dárkových edicích. Oceňovaný champagne dům vytváří pro svá skvostná vína nezapomenutelné edice, které vybočují z konvencí a na první pohled zaujmou, stejně jako obsah těchto výjimečných lahví. Šampaňské víno Piper-Heidsieck Cuvée Brut je příjemně suché, plné a aromatické. Jeho lehká, svěží a ovocná chuť je perfektně vyvážená.

Piper-Heidsieck Lipstick

Naprosto nepřehlédnutelná edice champagne Piper-Heidsieck ve tvaru rtěnky přišla na trh v roce 2018 a uchvátila milovníky designu svým elegantním vzhledem. Dárkový obal ve tvaru rtěnky, ve kterém se ukrývá lahev výjimečného Piper-Heidsieck Brut, ztělesňuje neodmyslitelnou francouzskou vášeň. Obal navíc lahev udrží v dané teplotě, jelikož slouží zároveň jako chladič. Vaše champagne tak zůstane náležitě vychlazené pro co nejpříjemnější prožitek nezapomenutelných momentů.

Edici champagne Piper-Heidsieck Lipstick zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1789 Kč za 0,75 l.

Piper-Heidsieck Perfume

Múza designérů Marilyn Monroe se stala inspirací pro tuto elegantní edici představenou v roce 2019. Edice Perfume navázala na úspěch designu Lipstick. Obal Perfume opět symbolizuje vyhlášenou francouzskou eleganci. Ukrývá exkluzivní Piper-Heidsieck Cuvée Brut a umí udržet lahev vychlazenou. Luxusní láhev v obalu ve tvaru parfému je skvělým dárkem, ale vynikne i na silvestrovském stole.

Edici champagne Piper-Heidsieck Perfume zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1789 Kč za 0,75 l.

Piper-Heidsieck Travel Flute

Novinku pro letošní rok tvoří edice Travel Flute, která umožňuje lahev Piper-Heidsieck Brut spolu se skleničkami nejen udržet v požadované teplotě, ale také je bez problému přenést díky praktickému obalu. Materiál udrží původní teplotu až dvě hodiny. Stylová elegantní taška ukrývá kromě lahve i dvě skleničky určené právě k vychutnávání si tohoto výtečného šumivého vína. Užijte si společné chvíle s vašimi nejbližšími a doplňte je prémiovou lahví Piper-Heidsieck Cuvée Brut.

Edici champagne Piper-Heidsieck Travel Flute zakoupíte na www.champagne.cz a www.alkohol.cz.