Oživte sví touhy na Den otců

Po narození dítěte mnoho partnerů zjišťuje, že je jejich sexuální život zanedbáván a že ho rodičovství nepříznivě ovlivnilo. Až 43 % mužů věří, že se jejich intimní vztahy zhoršily, a 30 % připouští, že se jejich sexuální touha snížila. Ale nebojte se, Satisfyer je zde, aby nabídl pomoc a doporučil dárky ke Dni otců, kterými si můžete tento den příjemně ozvláštnit a rozmazlit svého partnera.

Men Heat vibration

Men Heat vibration kombinuje vzrušující funkci vyhřívání se slastnými vibracemi, které pronikají do hloubky pro zajištění maximální stimulace špičky penisu a autentického zážitku. Ideální pro oddálení orgasmu a vzrušující předehru.

Doporučená cena: 1289 Kč

Men Heat vibration

Men Heat vibration

Men Wand

Men Wand je určen k dokonalému potěšení. Flexibilní křídla pevně obemknou váš penis a potěší jej díky 50 vibračním programům, zatímco smyslné drážky podél vnitřní části této kouzelné hůlky znásobí potěšení. Uspokojte své představy v každém okamžiku!

Doporučená cena: 1289 Kč 

Double Joy

Double Joy stimuluje oba partnery během sexu. Díky designu ve tvaru písmene U zajišťuje smysluplnou stimulaci klitorisu, bodu G a penisu. Tuto moderní hračku lze ovládat na dálku pomocí aplikace!

Doporučená cena: 1030 Kč 

Men Wand

Men Wand

Royal One

Royal One Dopřejte svému mužství chvíle neovladatelné slasti s naším vibrátorem Royal One. Příjemný flexibilní kroužek se přizpůsobí každé velikosti, obemkne váš penis a díky efektu zastavení cirkulace krve vám umožní dosáhnout delšího potěšení a mimořádné výdrže. 

Doporučená cena: 773 Kč

Royal One

Royal One