PANDORA UVÁDÍ PŘÍVĚSEK NA PODPORU UNICEF

Společnost Pandora dnes uvádí visací přívěsek „Dreams of the Future Crayon“. Tento přívěsek je pokračováním iniciativy Charms for Change (Přívěsky pro změnu) na podporu UNICEF a jeho posláním je pomoci zajistit dětem celého světa jasnější budoucnost.

Společnost Pandora oslavuje u příležitosti Světového dne dětí 20. listopadu možnost, jak by se děti celého světa mohly spojit, aby si vzájemně splnily své sny a naděje do budoucna. Visací přívěsek „Dreams of the Future Crayon“ byl navržen se záměrem zobrazit duši dnešních dětí reprezentovanou barevným světem plným příležitostí k sebevyjádření a přístupu ke kvalitnímu vzdělání.

Téměř 200 dětí z organizace Pandora bylo vyzváno, aby nakreslily své představy, jak by podle nich měla vypadat budoucnost, což společně inspirovalo přívěsek limitované edice. Ve svých kresbách, v nichž se nejvíce prolínala témata vesmíru, přírody, hrdinů zítřka, diverzity a svobody, vyobrazily děti vzrušující svět, kde jsou lidé k sobě milí a společně pracují na tom, aby vybudovali lepší svět pro každého. Prvky z těchto obrázků, například pastelka, barevní motýli a křídla, souzněly s tématy vzdělání, kreativity a svobody a návrhářskému týmu Pandora poskytly jasnou inspiraci. Kreativní ředitelé společnosti Pandora Filippo Ficarelli a Francesco Terzo byli uchváceni promyšleností, jasnými vyjadřovacími prostředky a duší dnešních dětí plnou naděje, což jim pomohlo navrhnout nový visací přívěsek.

Filippo Ficarelli a Francesco Terzo uvedli, že „bylo nádherné získat od dětí v rámci organizace Pandora z celého světa tolik různých vizí, z nichž mnohé byly tematicky zaměřeny na přírodu, diverzitu a svobodu. Konečný design, pastelka s křídly a motýly, představuje vzdělávání, které vám může dát křídla a pomoci vám vylétnout co nejvýš, což je dokonalý symbol společnosti Pandora pro iniciativu UNICEF“.

Společnost Pandora doufá, že tento přívěsek po uvedení na trh posílí mezinárodní sounáležitost s dětmi celého světa a zajistí jim zaslouženou pozornost. V rámci iniciativy Přívěsky pro změnu (Charms for Change) pokračuje Pandora ve sbírce pro UNICEF na podporu práv mladých a Pandora i UNICEF společně poskytují mladým lidem, obzvláště dívkám, nástroje a příležitosti, které potřebují k uplatnění svého potenciálu a splnění svých ambicí. Pandora podporuje práci organizace UNICEF po celém světě, jejímž cílem je pomoci více než 10 milionům dětí a mladých lidí, aby získali příležitosti ke vzdělání, k sebevyjádření a také k práci, až dospějí. 399 Kč z každého nákupu visacího přívěsku „Dreams of the Future Crayon“ je věnováno na programy UNICEF kdekoli ve světě a příznivci společnosti Pandora tak mohou podpořit organizaci UNICEF a její nejdůležitější práci na tom, aby každé dítě nejen přežívalo, ale mohlo se také rozvíjet.