Perníčková zmrzlina přináší vánoční atmosféru

Kdo by je nemiloval? Skořicové se špetkou badyánu, kardamomu a kakaa. Perníčky k Vánocům prostě patří a pokud se jich nemůžete nabažit, zkuste jejich zmrzlinovou verzi, kterou letos připraví Honza Hochsteiger z Crème de la Crème. V rámci předvánoční nálady na vás čeká ve všech zmrzlinárnách Crème také zmrzlina chai latte. A pokud nevíte, co dát blízkým k Vánocům, i s tím pan Zmrzlinka poradí – poukazy na zmrzlinu potěší každého mlsouna a příznivce poctivé pochoutky.

Vánoce v Crème de la Crème budou letos plné sladkých nostalgických vzpomínek na dětství. Vzpomínáte si, jak jste jako malí nedočkavě sahali po horkých perníčcích vytažených z trouby? S perníkovou zmrzlinou Honzy Hochsteigera si ruce rozhodně nespálíte, ani nebudete muset čekat, až perníčky změknou. Ucítíte v nich špetku skořice, badyánu, kardamomu a kakaa. Spárovat ji můžete se zmrzlinou chai latte, která se ze Zmrzlinového salonu na Národní přesune do všech 5 poboček Crème de la Crème. „Chai latte se stal loni velkým hitem, proto letos na něj padla vánoční volba. A perníková novinka? To je takový zmrzlinový výlet do dětství nás všech,“ usmívá se majitel zmrzlináren Honza Hochsteiger.

 

Až si půjdete pro svoji porci vánočních zmrzlin, nezapomeňte také na své nejbližší. Ve zmrzlinárnách jim můžete koupit poukazy na konzumaci v různých hodnotách od 100 do 500 Kč, dále na 0,5 nebo 1 kg zmrzliny či bezedné kelímky. Vouchery mají platnost 1 rok od koupě, takže vaši nejmilejší si mohou v klidu počkat na letní hody plné sorbetů nebo si rovnou koupit kilo zmrzliny místo cukroví. Vedle perníkové a chai latte zkuste také skořicovou, makovou, malagu s rozinkami nebo vanilkovou klasiku. To pro případ, že by se vám přejedly vanilkové rohlíčky. Sladké Vánoce přeje tým Crème de la Crème.

Aktuální doba všech zmrzlináren:

Zmrzlinový salon, Národní 23, Praha 1 – 11:00 – 22:00

Gelato Cafe, Husova 231/12, Praha 1 – 11:00 – 21:00

Gelato Bistro, Francouzská 21, Praha 2 – 12:00 – 21:00

Pěkný kaštany, Pod kaštany 236/2, Praha 6 – 11:00 – 20:00 

Zmrzlinová vzorkovna, Průběžná 58, Praha 10 – 11:00 – 20:00