Pomáhejte našemu životnímu prostředí díky toaletní vodě od Dior

Stále slýcháváme čím dál častěji o tom, že bychom se měli více věnovat našemu životnímu prostředí – už ve školách se mnohdy vyučuje ekologie, lidé stále slýchávají o nutnosti třídění a využívání obnovitelných zdrojů. Možná si říkáte, že vy jako jeden jediný člověk nemůžete změnit svět, ale co kdybychom vám prozradili, že můžete pomáhat naší planetě i úplně běžnými činnostmi, jako je využívání toaletní vody? Změnili byste poté názor? Protože přesně v těchto případech nám přichází na pomoc luxusní světová značka Dior.

 

Dior, známá značka luxusního oblečení, kosmetiky či parfémů, si uvědomuje, jak je velmi důležité začít se věnovat naší planetě Zemi, a právě proto přichází znovu s toaletní vodou Sauvage, která je nyní znovu plnitelná. Už i jen tímto malým krokem napomáhá Dior (a vy můžete s ním) zdravějšímu životnímu prostředí u nás na Zemi.

Možná vás už napadlo, proč se Dior opět navrací k toaletní vodě Sauvage, ale odpověď považuje sama značka za velmi jednoduchou. Jednalo se o tak úspěšný parfém, že je zkrátka jasný úmysl, díky kterému má Sauvage přinést „parfém jako vizi budoucnosti“. Úžasnou vůni po silné dávce citrusů doplněné lahodnými tóny pryskyřice a jantaru si zkrátka každý zamiloval. Prozatím přichází s takovouto doplňovací vůní Dior pouze u Sauvage, ale sám uznává, že do budoucna by tak bylo možné obohatit i další oblíbené parfémy.

Náplň můžete kupovat v objemu 300 ml a je vhodná nejen na doplnění klasické 100mililitrové toaletní vody Sauvage, ale i na 30mililitrovou cestovní lahvičku. Krásná plechovka, ve které Sauvage zakoupíte, je celá vyrobená z hliníku, a tak je možné parfém neustále recyklovat. Samozřejmě Dior myslí i na problémy, které by mohly nastat při přelévání parfému – nikdo si přece nechce parfém vylít mimo, a tak jeho část ztratit. Díky skvělé technické inovaci se při přelévání toaletní vody Sauvage sám zastaví, když je láhev plná – a vy tak neztratíte ani kapku!

Zamilujte se do ekologické toaletní vody Sauvage i vy a naneste na sebe příjemnou vůni citrusů.