Ponořte se do barevného a svěžího vánočního světa Lush

My víme... Vánoce jsou ještě daleko. Ale jak je známo, tak nejkrásnější je očekávání. Proto pro vás máme první obrázky a informace k letošní vánoční kolekci Lush. Ať už zlaté, třpytivé nebo pohádkové Vánoce, v našem výběru si najde každý to své. A to je jen začátek! Produkty budou dostupné od 23.září ve všech obchodech Lush i na eshopu.

Hey Hollywood!

Když vánoční shon vrcholí, dejte si pauzu a malý mátový restart ve vaně. Až vylezete ze třpytivých, zelených a zářivě růžových vod, budete se znovu cítit nabití energií a připraveni svátečně zazářit.

Cena: 200 Kč/kus

Silver Bells

Vezměte si tohle sváteční povzbuzení plné neroli a muškátové šalvěje s sebou do sprchy a nechte se zahrnout luxusem. Díky řízné oživující vůni vylezete ze sprchy osvěžení, připravení na všechno to sváteční vzrůšo.

Cena: 110 Kč/kus

Golden Pudding

Pozvěte kouzlo Vánoc do své koupelny! Nadechněte se povzbuzující citrusové vůně a nechte se očarovat zlatým, růžovým, bílým a žlutým koupelovým uměním ve slavnostně třpytivé lázni.

Cena: 200 Kč/kus

Golden Pear

Čas hodit se svátečně do pucu? Vklouzněte do sprchy, naleštěte a zjemněte pokožku tímhle hruškózním peelingem s mořskou solí a silicí z opuncie a špetkou praskavého prášku a zaposlouchejte se do svého vlastního sprchového ASMR.

Cena: 225 Kč/kus

Snow Fairy

Okouzlující cukrátková vůně kultovní vánoční klasiky můžea být nyní součástí vašeho každodenního mytí rukou. Obsahuje růžovou vodu, fair trade bio aloe vera pro pohádkou hebkost a dodá vašim očistným rituálům dotek kouzel.

Cena: 185 Kč/100 g

Candy Cane

Tohle koupelové cukrátko letos dostalo nový kabátek i vůni a vykouzlí vám ve vaně hromadu osvěžujících mátových bublinek v růžové barvě. Ozdobte s ním stromeček nebo jím zamíchejte v napuštěné vaně, nechte oschnout a uložte na příště. Vydrží až 4 koupele.

Cena: 160 Kč/kus

Butterbear

Méďa je zpět a v novém přestrojení! Zachumlejte se do jeho něžného medvědího objetí s konejšivou ylang ylang silicí a zjemňujícím fair trade bio kakaovým máslem.

Cena: 125 Kč/kus

Sleepy Bear

Tohohle plyšáka si s sebou do vany vzít můžete. Medvídek s oblíbenou Sleepy vůní pomůže usnout malým i velkým a ve vaně vám vykouzlí zjemňující koupel plnou uvolňující levandule a ovesných vloček.

Cena: 125 Kč/kus

Snow Fairy Lights

Cukrátková superstar 3 v 1! Tahle sladká víla uvnitř ukrývá barevné koupelové konfety, které promění vaši lázeň v moře plné kouzelných vílích světlušek.

Cena: 280 Kč/kus

You Shall Go To The Ball

Váš kočár čeká! Kouzelná koupel s vůní jahod a růžovými a žlutými tóny vás přenese do pohádky, která neskončí ani úderem půlnoci.

Cena: 180 Kč/kus

Orange Pop

Je čas probudit vašeho svátečního ducha! I ty nejstudenější a nejtemnější dny rozjasní koupel s pomerančovou, mandarinkovou a bergamotovou silicí. Je to jako koupat se v záplavě pomerančového džusu! A k tomu s troškou praskavého prášku, aby to byla větší sranda.

Cena: 150 Kč/kus

Baked Alaska

Oblíbené vánoční Lush mýdlo vás provede svátky se svěží myslí a hebkou pokožkou. Umyjte se mydlinkami s povzbuzující vůní grapefruitu a citronů se sójovým mlékem a buďte šťastní a veselí.

Cena: 185 Kč/100 g