Procházka galerií v nové éře: Objevte novou kolekci ve spolupráci a VEXXEM!

Americká značka Skechers a světově známý belgický umělec VEXX představují spolupráci, která překračuje hranice módy a umění. Skechers Artist Serie, třetí řada obuvnické kolekce značky Skechers, je nový společný počin značky Skechers a umělce VEXXe. Představte si, že se vaše tenisky promění v pohyblivé umění, anebo že svou chůzí roztančíte ulici – takto by se dala fúze umění a módy popsat. Spolupráce je oslavou kreativity v každém kroku!

Už v následujících dnech uvidíte ve vybraných maloobchodních prodejnách Skechers, nebo na Skechers.cz, revoluční kolekci obuvi a oblečení, která nese rukopis VEXXe. Přidejte do svého botníku kousek, který každému vašemu kroku dodá trochu uměleckého flairu…

Po úspěšných dvou sezonách s umělci jako James Goldcrown, Jen Stark a Ricardo Cavolo, přichází třetí umělecké pojetí módy značky Skechers a prim v ní hrají VEXXovy charakteristické „čmáranice”, které jsou plné živých barev a hravých obrazů.

VEXX známý svými živými, hravými a komplexními díly, která se pohybují na pomezí street artu a tradiční ilustrace, přináší svěží závan kreativity až k vašim nohám se značkou Skechers. Boty a oblečení mu posloužili jako plátno pro jeho uměleckou vizi. Inspirací mu při tvorbě byly jeho oblíbené kreslené seriály z dětství, historie umění a popkultura. Vytvořil barevné konfigurace postav a ikonické „čmáranice“, které jsou plné barev a abstraktních prvků. Ve svých návrzích dokonale spojuje fantazijní motivy se současností. Jeho díla se objevila v prominentních muzeích v Evropě, Spojených státech a Asii. VEXXův talent a jedinečné umění ho učinilo jedním z nejuznávanějších umělců na sociálních médiích s 2,9 miliony odběratelů na YouTube a více než 700 tisíci sledujícími na Instagramu z celého světa. Zde si můžete prohlédnout VEXXe v akci při tvorbě jeho nejnovějších děl!

KOLEKCE: SKECHERS ARTIST SERIE

Módní tenisky Skechers Uno – Color Doodle jsou inspirovány přímo umělcovým designérským procesem a vynikají svým syntetickým svrškem z materiálu durabuck, ozdobeným charakteristickými „čmáranicemi“ od VEXXe. S vložkou Skechers Air-Cooled Memory Foam® a viditelnou mezipodešví Skech-Air® s vzduchovým odpružením zajišťují maximální pohodlí. Tento unisexový model je opravdovým uměleckým dílem v oblasti obuvi, který přináší nejen pohodlí, ale i jedinečný styl.

Módní tenisky Skechers Koopa Court – Volley Vexx Doodle mají kožený a duralový svršek s charakteristickými živými „čmáranicemi“ a polstrovanou stélkou Skechers Air-Cooled Memory Foam®.

Módní tenisky Skechers Uno – Process Sketch čerpající inspiraci z umělcových hrubých skic, se pyšní syntetickým svrškem z durabucku, zdobeným typickými „čmáranicemi“ od VEXXe. Vybavené stélkou Skechers Air-Cooled Memory Foam® a viditelnou mezipodešví Skech-Air® s inovativním vzduchovým odpružením, jsou zárukou pohodlí a stylového vzhledu.