Prožijte úžasnou dovolenou v Řecku, odkud se nebudete chtít vracet domů

Zdroj: Greece Tours

Je vám již teď jasné, že se budete potřebovat v létě vydat na nějakou luxusní dovolenou, abyste si odpočinuli od všeho stresu a shonu, který nás dostihl v posledních měsících? Stále ale vybíráte vhodné místo, kam byste mohli vyrazit a složit svou hlavu? A to ať už úplně sami do hotelů vhodných pouze pro dospělé, anebo i se svými dětmi? Vydejte se na luxusní dovolenou do Řecka či na řecké ostrovy a kromě úžasného odpočinku tak vyrazte i na nejexkluzivnější výlety k památkám starého Řecka. A jestliže by vám nevyhovovalo Řecko, v nabídce cestovní kanceláře Greece Tours naleznete například i euroasijský ostrov Kypr.

Hotely, se kterými Greece Tours spolupracuje, si nanejvýš váží svých klientů, a tak jim dopřejí v těchto luxusních destinacích jen to nejlepší. Resorty nabízí maximální soukromí a perfektní servis i pro ty nejnáročnější klienty a navíc poskytují ubytování v suitách nebo vilách oplývajícími soukromými bazény, kvalitním stravováním, wellness službami atd. A jestliže požadujete ještě vyšší luxus, je možné si objednat i privátní transfer taxi službou až do místa vašeho pobytu.

Zdroj: Greece Tours

Zdroj: Greece Tours

Hotely jen pro dospělé

Zažili jste již to, že vás při klidné dovolené ve dvou rušily u bazénu či u jídla děti? To samozřejmě nemusí znamenat, že děti nemáte rádi – avšak spousta lidí nechá ráda své děti třeba na pár dní u příbuzných a vydá se na luxusní ničím nerušenou společnou dovolenou ve dvou.

A jestliže si to tak přejete i vy a chcete vzít svou drahou polovičku na romantickou dovolenou, využijte klidných destinací na ostrovech Kréta, Korfu, Rhodos a spoustu dalších. Příjemný pobyt můžete ještě umocnit zajištěním soukromého salónku na letišti před odletem, objednáním šampaňského na palubě letadla nebo během privátního transferu do vybraného hotelu.

Zdroj: Greece Tours

Zdroj: Greece Tours

Ikos Resorts

Prožijte dovolenou v luxusních hotelech řetězce Ikos Resorts, které se pravidelně umísťují na předních místech nejlepších all inclusive hotelů v Evropě. Na výběru prémiových produktů a sestavování menu se podílí šéfkuchaři oceňovaní Michelinskými hvězdami. Tyto hotely nabízí elegantní prostředí a nadstandardní hotelové služby včetně room servisu po celý den a především široké možnosti sportovního vyžití pro klienty všech generací.

Zdroj: Greece Tours

Zdroj: Greece Tours

Sani Resorts
Resort Sani patří dlouhodobě mezi ty nejlépe oceňované prázdninové resorty nejen v Řecku, ale také v celé Evropě. Užijte si vůni borovicových lesů, které obklopují pobřeží Chalkidiki, kde se tento hotel nachází. Poznejte luxusní ubytování a špičkovou gastronomii a nechte o sebe pečovat.
Zdroj: Greece Tours

Zdroj: Greece Tours