RECYFLOR přináší inovaci v péči o močové cesty

Intenzivní týdenní kúra na močové cesty v atraktivní formě drinku s obsahem živých bakteriálních kultur, šťávy z kanadských brusinek, extraktu z echinacey, vitaminu C a fruktooligoacharidů. To je inovativní doplněk stravy RECYFLOR.

 

Recyflor je průvodce v péči o zdraví močových cest. Myslete na důležitost správného složení mikroflóry od prvních nepříjemných pocitů při močení až po dlouhodobé formování stabilní mikroflóry pro zamezení výskytu opakovaných potíží. 

Recyflor obsahuje bakteriální kultury 2 vybraných kmenů laktobacilů: Lactobacillus crispatus a rhamnosus. Kombinace těchto kmenů napomáhá k harmonizaci jak střevní mikroflóry, tak i mikroflóry v pochvě a močových cestách.

Produkt obsahuje kromě laktobacilů (probiotik) i prebiotickou složku FOS – fruktooligosacharidy. Prebiotika zvyšují míru přežívání laktobacilů. Dále je jeho součástí také koncentrovaná šťáva z kanadských brusinek a extrakt z byliny Echinacea purpurea, který přispívá ke zdraví dolních močových cest a spolu s vitaminem C podporuje imunitní systém.

Balení RECYFLOR obsahuje 7 lahviček pro intenzivní týdenní kúru. Užívá se pouze jedna týdenní kúra v měsíci. Pro dlouhodobý efekt a formování stabilní mikroflóry se může týdenní kúra zopakovat 2–3x s časovým odstupem 3 týdnů od ukončení předchozí kúry. Péče o močové cesty nebyla nikdy snazší.

Vhodný pro ženy, muže i děti od 3 let. 

Cena: 349 Kč

K dostání online na www.recyflor.cz nebo v lékárně.