S váhou Sencor budete mít svého osobního trenéra vždy po ruce

Rozhodnutí změnit své tělesné proporce dělají lidé z mnoha různých důvodů. Většina z nich chce jistě zhubnout a zajistit si přitažlivější křivky, někteří chtějí naopak přibrat, nabrat svalovinu či snížit objem tuku nebo vody.

Aby proměna byla stálá a nedošlo k jojo efektu nebo jinému nepříjemnému důsledku nesprávného hubnutí či přibírání, je potřeba hlídat si pravidelně určité údaje. S tím vám za velkou úplatu pomůže výživový poradce nebo osobní trenér. Můžete si ale zvolit i tichého společníka v podobě osobní fitness váhy, která vás bude hodnotit a informovat opravdu přesnými čísly.

Japonská značka Sencor, která už nějaký ten pátek patří k lídrům na trhu se spotřební elektronikou, přichází s novým pojetím osobní váhy coby osobního fitness trenéra. Díky osmi senzorům, z nichž čtyři jsou na ruce a čtyři na nohy, dokáže naprosto přesně zhodnotit vaše tělesné informace.

Funkce Auto-on váhu spustí okamžitě, jakmile na ni stoupnete. Poté dokáže analyzovat výsledky a informovat vás o procentech vašeho tělesného tuku, vody v těle, svalovině, viscerálním tuku, BMR a také o vašich kostech. Tyto údaje vám v dosažení vašeho cíle mohou významně pomoci. Na svém tvrzeném bezpečnostním skle unese až 180 kg s přesností vážení na 100 g.
 

Vedle těchto užitečných funkcí má fitness váha Sencor SBS 8800BK zabudovanou také funkci bluetooth. Díky ní se dokáže propojit s mobilním telefonem vybavený Androidem nebo iOS a zaznamenávat historii vašeho měření nebo z nich dokonce vytvářet analýzu výsledků. Snadno tak uvidíte své úspěchy i klopýtnutí přehledně v čase na jednom místě.


Osobní fitness váha Sencor SBS 8800BK je na českém trhu a ve své kategorii naprostým unikátem, který pořídíte za 2 999 Kč.