Seznamte se s novinkou Douglas Skin Focus –⁠ superséra

Seznamte se s novinkou Douglas Skin Focus –⁠ superséra. Pro bezchybnou a zářivou pleť.

10% NIACINAMIDE SERUM

Účinné látky sjednotí tón pleti, vyhladí nedokonalosti a nakonec pleť krásně rozjasní. Sérum obsahuje 10 % niacinamidu a 2 % N-acetyl-glukosaminu. Niacinamid je známý svými výjimečnými zklidňujícími účinky. Sérum Douglas Skin Focus 10% Niacinamide zjemňuje vrásky a redukuje výskyt všech nedokonalostí. Kromě toho reguluje tvorbu kožního mazu a dodává pleti pocit komfortu. Po čištění pleti ráno i večer naneste několik kapek séra na obličej a krk. Poté použijte vyživující krém.

Cena: 599 Kč

8 PEPTIDES SERUM

Sérum Douglas Skin Focus 8 Peptides s aktivními molekulami účinných látek představuje revoluci v péči o pleť. Řada 8 peptidů zajišťuje komplexní ochranu pleti před předčasným stárnutím. V kombinaci s aminokyselinami přispívají peptidy k ještě pevnější a pružnější pleti. Po vyčištění pleti ráno i večer naneste několik kapek séra na obličej a krk. Poté použijte vyživující krém. Dosáhnete tak vyhlazení jemných i hlubších vrásek. Sérum bezpečně regeneruje namáhanou pleť.

Cena: 699 Kč

0, 3% RETINOL SERUM

Douglas Skin Focus 0,3% Retinol Serum obsahuje čistý prvotřídní retinol, který je hvězdou v boji proti stárnutí pleti. Složení produktu zamezuje vzniku nových vrásek a pigmentových skvrn. Sérum pleť hydratuje do hloubky a zanechává ji zářivou a sjednocenou. Třikrát týdně po vyčištění pleti ráno i večer naneste několik kapek séra na obličej a krk. Poté použijte vyživující krém.

Cena: 699 Kč

AQUA PERFECT BI-PHASE HYALURON SERUM

Dvoufázové sérum Aqua Perfect Bi-Phase Hyaluron Serum obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleti dodá potřebnou dávku hydratace na celý den. Složení je založeno na dokonalé rovnováze poměru vody a pečujícího oleje. Světle modrá vodní báze se postará o intenzivní hydrataci a vyplnění nerovností. Zatímco průhledná olejová báze následně zajistí potřebnou regeneraci pleti. Před použitím sérum jemně protřepejte, aby se obě báze propojily. Po vyčištění pleti ráno i večer naneste několik kapek séra na obličej a krk.

Cena: 849 Kč

QUARTZ TWIN FACE ROLLER

Růžový Quartz Twin Face Roller promění každodenní péči o pleť ve výjimečný rituál. Dvojitá hlavice masíruje pleť do hloubky, čímž ji dlouhodobě zkrášluje. Při pravidelném používání rolleru pleť působí hladce a zářivě. Díky svému výjimečnému tvaru Face Roller konturuje obličej a zvýrazňuje lícní kosti. Pleť se díky blahodárné masáži prokrvuje, a tím se obnovuje přirozená tvorba kolagenu.

Cena: 559 Kč

Více se dozvíte zde