SOLO čistící poleno a zápalka 2v1 – ideální příprava před topnou sezónou

Čisticí poleno

Topná sezóna se blíží, a proto je na čase zkontrolovat stav komínů, SOLO čistící poleno vyčistí všechny druhy komínů, i ty z nerezové oceli, a připraví je na topnou sezónou. Čistící poleno zlepšuje hospodárnost provozu kamen, kotlů a krbů čili snižuje spotřebu paliva a zvyšuje účinnost vytápění. Navíc působí preventivně proti vzniku požárů způsobených samovznícením sazí v kouřovodech. 

Čisticí poleno chemickou cestou odstraňuje nečistoty a usazeniny ze spalinových cest kamen, krbů a pecí. Při spalování dřeva a uhlí se uvolňují saze a dehet a vytváří se kotelní kámen, který snižuje průchodnost trubek a komína. Jádro čistícího polena obsahuje aktivní složku, která se uvolňuje spalováním při teplotě 550 °C a pohlcuje saze a dehet, a trubky tak efektivně zbaví nečistot. S čisticím polenem SOLO budete mít doma krásné teplo, protože kamna a krby budou báječně hřát.

Doporučená cena: 199 Kč vč. DPH

Zápalka 2v1 – přírodní podpalovač se škrtátkem

Už žádné třísky, papír a roští, tento ekologický podpalovač se škrtátkem jednoduše zapálí oheň na grilu, v krbu, kamnech a kotlích, a navíc je šetrný k přírodě. Hřebenové zápalky z dřevo-vláknité desky jsou impregnované parafínem a opatřené hlavičkou z ekologické hmoty a uložené v krabičce se škrtátkem. V balení je 24 kusů. K podpalování jsou dnes preferované produkty na přírodní bázi, a proto podpalovač Zápalka 2v1 je ideální pro rychlý a efektivní podpal grilu, kamen, pece nebo krbu.