Soutěž o 10 balíčků čistících prostředků Frosch

Frosch
Konec soutěže
Celková cena výher
5000 Kč
Počet výherců
10

Vánoce se pomalu blíží. Abychom si všichni mohli vychutnat co nejvíce oněch všude zmiňovaných chvilek pohody a klidu, začněme včas. A to například s úklidem. Je jasné, že do štědrého dne vše nevydrží na sto procent čisté, ale například okna lze zvládnout s předstihem. A pokud zvolíme ty správné pomocníky, pak i docela snadno. Mytí oken je pravděpodobně jedna z nejméně oblíbených domácích prací. Většinou tato činnost zabere hodně času a je spojená s fyzickou námahou. Pokud však použijete správné vybavení a budete se řídit několika cennými radami, bude to hotové rychleji.

Ekologická značka Frosch má pro vás tip v podobě Frosch Bio Spiritus čističe skel. V boji s vodním kamenem pomůže zase čistící levandulová řada jejímž základem je levandulový olej. Ten má vedle příjemné vůně, prokazatelné hygienické účinky. Rovněž čističe z malinové řady úspěšně bojují s vodním kamenem za pomoci malinového octa. Frosch Univerzální octový čistič pak využijete při úklidu celého bytu. Účinně odstraňuje vodní kámen a pohlcuje pachy. Jedlá soda je pak naprosto univerzální pomocník, který výborně umyje i začouzená skla krbů a kamen. Produkty Frosch spojuje vysoce účinné složení na bázi přírodních látek, ohleduplnost k životnímu prostředí a šetrnost k lidské pokožce. Ingredience jako soda, ocet, citron a další osvědčené suroviny ve vyvážené kombinaci jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro nás a náš domov. Dalšími ingrediencemi produktů Frosch jsou výtažky z jalovce, borovice, bio alkohol, jemně mletý mramor a další. Tak klidné, čisté a voňavé Vánoce s pomocníky Frosch.

Frosch

Frosch

„Čisticí prostředky fungují na principu tak zvaných „povrchově aktivních látek". Ty jsou zodpovědné za rozpouštění mastnoty a odstranění nečistot během praní prádla či mytí nádobí nebo právě mytí oken,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka značky Frosch. „Běžné čističe obvykle obsahují povrchově aktivní látky na bázi ropy. Produkty Frosch, na rozdíl od nich, využívají povrchově aktivní látky pocházející z obnovitelných rostlinný zdrojů, které jsou šetrnější k naší planetě i zdraví. Výrobky jsou účinné, koncentrované a stačí tak přiměřené předepsané dávkování, které jde ruku v ruce se smysluplným nakupováním, protože i to je součástí udržitelného konceptu pro naši planetu a peněženku,“ dodává Markéta Terčová.

Jedlá soda - univerzální pomocník

Jedlá soda je nepřekonatelný pomocník, kterého lze použít prakticky na všechny povrchy. Kromě odstraňování i odolných skvrn také pohlcuje zápach a leští. S klidem můžete sodu použít i v blízkosti potravin. Jedlá soda spolehlivě vyčistí i zaschlé usazeniny v troubě a poradí si i s vodním kamenem. Výborně se hodí na skla krbových kamen. Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou je ideálním pomocníkem. Jde to i bez rukavic a voňavě. Výrobek byl oceněn v letošním roce v soutěži Volba spotřebitelů 2023 ve své kategorii.

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Irena M*******, Hranice (okres Přerov)
Karel N******, Havířov
Monika P********, Frýdek-Místek
Radomír Ř*******, Znojmo
Monika Š*******, Holešov
Eliška D******, Břeclav
Otakar F*******, Valašské Meziříčí
Miloslava V******, Poděbrady
Simona K*********, Most
Jindřiška N******, Mělník

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)