Soutěž o 3 balíčky značky FROSCH

Tezera Švecová
18. Listopad 2019

Soutěžte se značkou Frosch o tři dárkové balíčky a vyhrajte pod stromeček ekologické přípravky do domácnosti, které vám pomohou snadno a rychle uklidit váš domov a jednotlivé místnosti krásně provoní. Z každoroční povinnosti, které se nelze vyhnout, se tak stane proměna vašeho domova v příjemné místo plné vůní, kde se budete těšit na každé setkání s rodinou a svými blízkými.

Frosch již 33 let nabízí alternativu k chemickým výrobkům, která je šetrná k přírodě a biologicky snadno odbouratelná. V každém z přípravků Frosch naleznete receptury prověřené generacemi našich babiček. Jejich základem je použití citrónu, octu a sody, které máme běžně v domácnosti a používáme je při vaření.

Výrobky se zelenou žabičkou na obale jsou navíc zárukou veganského výrobku, nejsou testovány na zvířatech a jejich obaly jsou ze 100% recyklovatelného materiálu. Stačí tedy obal vyhodit do žlutého kontejneru, materiál bude znova zpracován a opět poslán do oběhu.

V prvním balíčku v hodnotě 400 Kč na vás čeká pomocník na vodní kámen Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem, který nejen, že se krásně aplikuje díky rozstřikovači, ale navíc krásně voní. Velkým pomocníkem do domácnosti vám bude také Frosch Univerzální octový čistič. V balíčku najdete dále bytový parfém Frosch Oase Pomerančový háj. Balení obsahuje lahvičku s esenciálním olejem a šest dřevěných tyčinek, které po vložení do lahvičky krásně provoní váš domov. Vůně vydrží až osm týdnů. Pokud se vám bytový parfém zalíbí, koupit si jej můžete také ve variantách Levandule nebo Citronová tráva.

Druhý balíček je připraven hned pro dva výherce a to pokaždé v hodnotě 250 Kč. Každý balíček obsahuje tři sprchové gely s vůní Květu pomeranče, Granátového jablka a Aloe vera, které díky přidanému panthenolu pokožku nevysušují, ale naopak o ni velice jemně pečují. Sprchové gely budou ideálním doplňkem pro vaše chvíle relaxace a pohody a krásným dárkem pro vás nebo vaše blízké pod stromeček.

Soutěž o 3 balíčky značky FROSCH

Soutěžní otázka: Jakou vůni sprchového gelu má značka Frosch ve své nabídce?

a) Květy jasmínu

b) Granátové jablko

c) Květy levandule

Správnou odpověď najdete na: www.frosch-eko.cz

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 30.11.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.