Soutěž o 5 balení doplňku stravy FEMINUS

FEMINUS
Konec soutěže
Celková cena výher
2845 Kč
Počet výherců
5

Zatímco o návalech horka nebo nočním pocení se běžně mluví a každý ví, že je má na svědomí právě menopauza, s psychickými problémy je to úplně jiné kafe. Přitom i tady hrají hormony důležitou roli. Pro výkyvy nálad nebo podrážděnost navíc okolí obvykle nemá velké pochopení a místo podání pomocné ruky se často otáčí zády. Fyzické změny, které se v těle odehrávají, přitom ovlivňují také náš mozek a věta „může si za to sama“ tak často není vůbec na místě. V menopauze dochází k útlumu funkce vaječníků, v důsledku čehož se snižuje tvorba hormonů estrogenu a progesteronu. Ženy přestávají menstruovat a nejsou už schopny otěhotnět. Až dvě třetiny žen navíc pocítí jednu nebo více potíží, které má na svědomí rozkolísaná hladina hormonů. Nejčastěji se jedná o noční pocení, bušení srdce, návaly horka, špatné libido, problémy se spánkem, ale také psychické problémy.

Je den jako každý jiný, ve vašem životě se nic zvláštního nestalo, přesto máte špatnou náladu. Na vině je hormon estrogen, který blokuje odbourávání dalšího hormonu, a to serotinu, kterému se také říká hormon štěstí. Když dojde k poklesu estrogenu, tělo produkuje větší množství serotinu. Nejsme ovšem šťastnější, ale citlivější. A k přecitlivělosti už jsme jen malý krůček. Také dochází ke změnám v nadledvinkách, které ještě více podpoří přecitlivělost na stresové hormony. Díky tomu jsme náchylnější k úzkostem a panickým stavům. Ideální je, když je serotinu v krvi tak akorát, protože jeho nízká hladina nás zase dostává do bojové nálady.

„Hormonální nerovnováha může vyvolat i negativní myšlení a oslabovat naše sebevědomí. Celkově psychické kondici nesvědčí, a tak není divu, že se zralé ženy s těmito problémy potýkají častěji než zbytek populace,“ upozorňuje David Buchta propagátor zdravého životního stylu ze společnosti PRIMULUS GROUP.

Doplněk stravy pro ženy. Díky přírodnímu složení se zaměřuje na posílení imunitního systému a udržení dobrého sexuálního zdraví. Přispívá také ke správnému posílení imunitního systému, močové soustavy, reprodukčního systému a k hormonální rovnováze. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Jedná se o přírodní produkt obsahující ověřené látky pro optimalizaci ženského hormonu estrogen. Více se dozvíte na www.feminus.cz.

 

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Miroslav H********, Teplice
Libor B****, Rokycany
Matyáš H****, Zlín
Monika K*****, Kralupy nad Vltavou
Ivo T***, Roudnice nad Labem

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)