Soutěž o 5 knih Krysí ostrov a jiné povídky

win
Konec soutěže
Celková cena výher
2245 Kč
Počet výherců
5

Tato kniha je vybroušenou sbírkou dystopických příběhů. Pomsta a spravedlnost, láska až za hrob a palčivá nenávist. Oko za oko, zub za zub. Vyprávění o odplatě z postpandemické Ameriky, zpověď vědce, který objevil lék proti stárnutí, střet zabijáků připomínající šachovou partii, soupeření dvou mladíků o tutéž dívku a synův boj s otcem o dědictví. Mrazivé příběhy ukazují nedalekou budoucnost, v níž se zhroutila tradiční společnost. Spolehnout se dá už jen na rodinu a blízké přátele – a někdy ani to ne.

Svérázný kriminalista Harry Hole se do povědomí čtenářů razantně zapsal hned svým prvním případem v knize Netopýr. Prvotina Joa Nesbøho v roce 1997 zaznamenala nevídaný úspěch. Její autor za ni získal cenu Rivertonprisen, kterou uděluje Klub Riverton za nejlepší literární nebo dramatické počiny s kriminální tematikou a Skleněný klíč, skandinávskou cenu za nejlepší kriminální román. Jeho knihy byly přeloženy do 35 jazyků a vyšly ve 140 zemích světa.

Jo Nesbø je známý především díky svým knižním thrillerům s detektivem Harrym Holem. Je však autorem i několika samostatných románů, knížek pro děti s hlavním hrdinou doktorem Proktorem a povídkových knížek. Po souboru Žárlivost a jiné povídky nyní vyšla jeho další sbírka – Krysí ostrov a jiné povídky. A právě kvůli ní bude Jo Nesbø od 24. do 27. října k zastižení v Česku.

 

kniha Krysí ostrov a jiné povídky

kniha Krysí ostrov a jiné povídky

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Daniel K*******, Třebíč
František Č*********, Pelhřimov
Jindřiška Ž**,
Petr Z****, Kadaň
Bohuslava Š***, Rožnov pod Radhoštěm

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)