Soutěž o 6 společenských her Picasso

Soutěž o 6 společenských her Picasso
Konec soutěže
Celková cena výher
2500 Kč
Počet výherců
6

Soutěžte se společností EFKO, která na českém trhu působí již od roku 1993 v oblasti společenských her, o hru Picasso a zapojte do společné zábavy celou rodinu. Jak správně hádáte, hra nese jméno významného výtvarníka Pabla Picassa a vychází z jeho kubistického období. Inspirovala se nejen jeho geometrickými tvary, ale také minimalismem a schopností vyjádřit určitý předmět jen několika málo tahy štětcem a omezenou paletou barev.

Hra pochází od dánského autora Martina N. Andersena, s kterým EFKO dlouhodobě úspěšně spolupracuje. Hra zajistí 3D interaktivní zábavu hráčům od osmi let, ale zvládnou ji i malé děti. Spočívá v tahání kartiček s obrázky. Hráč, který si kartičku vytáhne, musí prostřednictvím pomůcek, jež mu hra nabízí, znázornit konkrétní předmět tak, aby ho další hráči uhádli. Hra tak díky jednotnému vyjadřovacímu prostředku maže věkové rozdíly mezi malými dětmi a dospělými a umožňuje rovnocennou hru. Hra je postavena na důvtipu, kreativitě a představivosti.

Picasso rozvíjí také schopnost komunikovat a učí sdělit myšlenku druhému člověku pomocí předem daných pomůcek. Snadno si tak ověříte, jak jste na tom s nepřímou komunikací se svými blízkými. Dnešní uspěchaná doba plná sociálních sítí nás učí spíše opaku, ztrácíme díky ní schopnost přímé komunikace a často s blízkými lidmi netrávíme tolik času, jak bychom rádi. Hra k sobě přivádí všechny věkové kategorie a pomůže vám tak vytvořit si krásné odpoledne s malými dětmi nebo s dospívajícím dítětem, ke kterému obtížně hledáte cestu. Picasso je hra, která vytváří společná témata k hovoru a momenty plné smíchu a která nedá prostor rozpačitým okamžikům ticha.

Hra je designově velice příjemně pojata, jednotlivé komponenty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a je prodávána v reprezentativní krabici. Stane se tak ideálním dárkem k vánocům a vyplní společné chvíle strávené s rodinou.

Soutěž o 6 společenských her Picasso

Soutěž o 6 společenských her Picasso

Správnou odpověď najdete na: www.efko.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Eva M******, Žďár nad Sázavou
Leoš K*******, Sušice
Vojtěch K*******, Litvínov
Tereza B******, Holešov
Kamila D*********, Bruntál
Kristýna S*******, Mělník

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)