Soutěž o 7 dárkových sad ekologické značky Frosch

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1400 Kč
Počet výherců
7

Pokaždé nemusíme opouštět svoji komfortní zónu, abychom dokázali dělat velké věci. Stačí se jen rozhlédnout a použít tu správnou věc. Značka Frosch přináší tip na malý, přitom praktický dárek v podobě sprchových gelů a vůně do bytu. A kdy jindy udělat sami sobě a svým blízkým radost než právě o Vánocích. Sprchové gely značky Frosch si našly velkou oblibu jak u žen, tak dětí i mužů pro svoje vlastnosti, vůni, praktické balení i svoji přátelskost k životnímu prostředí, tak zvanou udržitelnost.

Pečující kosmetické produkty značky Frosch jsou na bázi přírodních látek s vyváženým složením a neutrálním pH 5,5. Co to ale znamená? Jde o to, že takové výrobky způsobí, že jsou Vám příjemné, nevysušují pokožku a tím působí velice svěže. Jsou tak vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Sprchové gely ani tekutá mýdla neobsahují škodlivé chemické látky jako parabeny, ropné deriváty, mikroplasty nebo EDTA, zato jsou obohaceny o panthenol, výtažky z aloe vera, granátového jablka nebo mandlového mléka. Stejně jako všechny výrobky značky Frosch jsou produkty veganské, netestované na zvířatech. Se značkou Frosch se budete cítit nejenom hezky na těle, ale i duši, protože nemusíte měnit své návyky, a přitom uděláte hodně pro životní prostředí. Frosch pro letošní Vánoce nachystal kolekce dárkových balení pro potěšení i praktické využití.

dárková sada Frosch

dárková sada Frosch

„Kouzlo mycích gelů Frosch Senses spočívá v jemné, decentní, a přitom dostatečně osvěžující vůni. Vedle toho jsou příjemné na pokožku, příjemné na dotek. Vše je tak akorát, ani ne málo intenzivní, ani ne přehnané. Člověk si po jejich použití připadá uvolněný a skutečně svěží. To je nejčastěji námi zaznamenaná charakteristika Frosch sprchových gelů našimi zákazníky. Tento efekt je dosažen složením sprchových gelů Frosch na rostlinné bázi, což rovněž přispívá k šetrné péči o pokožku. Všechny gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Po spotřebování výrobku lze gely následně doplnit i prostřednictvím ekologické a ekonomické náhradní náplně.

V nabídce je náhradní balení s vůní Granátového jablka, Aloe vera nebo sprchového gelu 3v1,“ uvádí Anna Stoklasová, brand manažerka pro značku Frosch. „Frosch Senses je ve třech povzbuzujících ovocných vůních, a to Pomerančový květ, Granátové jablko a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Frosch nezapomíná ani na malé žabky a žabáčky a v sortimentu má své místo i sprchový gel a šampon pro děti. Pánům je pak určen Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1,Dárková balení sprchových gelů pro dámy, pány i děti jsme nově v letošním roce obohatili novinkou – kolekcí vůně do bytu - Frosch Oase Pomerančový háj – bytový parfém,“ dodává Anna Stoklasová.

Více na: www.frosch-eko.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Vlasta K****, Říčany
René H*******, Moravská Třebová
Drahomíra H*********, Vrchlabí
Bohuslav S********, Ostrava
Jakub K*******, Kutná Hora
Květoslava M*********, Valašské Meziříčí
Vladimír K********, Přerov

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)