Soutěž o FOREO ESPADA

WIN
Konec soutěže
Celková cena výher
3890 Kč
Počet výherců
1

Nejočekávanější nákupní událost roku se blíží a na e-shopy přibývají nové a nové výhodné nabídky. Naleznete vše, módu, kosmetiku i hi-tech vychytávky. Jak se ale můžete ujistit, že najdete ty nejlepší nabídky na kvalitní zboží? FOREO, švédský gigant v oblasti kosmetických technologií, který milují celebrity po celém světě, nyní odhaluje své nepřehlédnutelné nabídky na Black Friday: zářivá, tónovaná a zdravá pokožka bude tak snadno dosažitelná. FOREO má super slevy až - 30%!

Profesionální ošetření nedokonalostí pleti v pohodlí domova? Žádný problém, je tu pero s modrým světlem pro zmírnění projevů akné FOREO Espada. Speciální modrá LED technologie spolu s vibracemi T-Sonic™ cílí na pupínky, ucpané póry a černé tečky a účinně je eliminuje už během jejich vzniku. Ať už jsou vaše problémy s pletí způsobené stresem, špatným stravováním, hormonální nerovnováhou nebo genetikou, FOREO Espada je zasáhne dřív, než vůbec stačí vzniknout – snadno a bezbolestně.

Vlastnosti:

  • pro neinvazivní ošetření akné, ucpaných pórů a černých teček
  • pro viditelně čistší pleť už po prvním použití
  • účinně předchází vzniku nedokonalostí
  • snadno se používá
FOREO ESPADA

FOREO ESPADA

Nepromeškejte šanci a kupte si produkty FOREO se slevou až 30% na Notino.cz, výhodné nabídky najdete i na foreo.com, vivantis.cz, sephora.cz a u dalších retailerů.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Karel K******, Most

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)