Soutěž o kuchařku programu The 1:1 Diet

Soutěž o kuchařku programu The 1:1 Diet
Konec soutěže
Celková cena výher
1995 Kč
Počet výherců
5

Lámete si hlavu nad tím, co nadělit pod stromeček? Máme pro vás skvělý tip, jak udělat radost všem věkovým kategoriím, a zároveň, jak darovat opravdu smysluplný dárek. Jsou-li vaši blízcí milovníci zdravého vaření anebo by naopak chtěli se zdravou stravou teprve začít, pak doporučujeme kuchařku Zdravě a chutně, ve které najdete 57 rychlých receptů na každý den. Kuchařka je sestavena podle principu světoznámého programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a jejím autorem je český výživový poradce Ing. Lukáš Vrána.

Lukáš osobně sestavil nutričně hodnotná jídla, která nejen, že výborně chutnají, ale také dodají tělu potřebné živiny a vitaminy. Recepty jsou zvoleny tak, aby jejich příprava zabrala co nejméně času. Jak Lukáš Vrána vysvětluje: „Vybrat si jídlo, které splní vaše aktuální požadavky na obsah energie a živin, uspokojí vaše chutě, vyhoví vašim stravovacím návykům nebo omezením a které navíc zrovna budete mít čas připravit, nebývá vždy snadné. Proto jsme se rozhodli sestavit seznam receptů, které si může jednoduše a rychle připravit každý z nás.“

Kromě receptů v kuchařce najdete zajímavá fakta o jídle a také se dozvíte, proč je důležité volit kvalitní vstupní suroviny: „Věnovat chvíli času prostudování složení a původu zboží znamená investovat do svého zdraví,“ upřesňuje Lukáš Vrána. Kuchařku můžete zakoupit online na www.one2onediet.cz.
Mezi nejoblíbenější recepty patří například brokolicové placky, které se hodí nejen k obědu, ale také
jako svačinka na výlet.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Magdaléna B*******, Valašské Meziříčí
Zdenka H********, Český Těšín
Anežka M*****, Strakonice
Jarmila Č*********, Náchod
Otakar Z****, Ústí nad Orlicí

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)