Soutěž o plyšové Mimoně z Tesca

Soutěž o plyšové Mimoně z Tesca
Konec soutěže
Celková cena výher
3000 Kč
Počet výherců
8
V obchodech Tesco začali řádit Mimoni!

Tesco spustilo novou věrnostní kampaň, ústřední postavami jsou oblíbené plyšové postavičky Mimoňů. Pamatujete si roztomilé, ale trochu nemotorné nohsledy padoucha Gruaz filmů Já, padouch a Mimoni? Právě na ně se můžete v obchodech Tesco těšit až do 27. července 2021.

Mimoně si můžete zakoupit za sníženou cenu s nálepkami Clubcard, nebo za plnou cenu bez Clubcard. „Zákazníci obdrží jednu nálepku za každých 200 Kč nákupu, přičemž s 10 nálepkami zaplatí doplatek 109,90 Kč za jednoho Mimoně. S 20 nálepkami doplatí již pouze 59,90 Kč. Plyšové postavičky si lze zakoupit také bez nálepek a Clubcard, a to za 375 Kč,“ vysvětluje Zuzana Jedličková, manažerka věrnostní programů Tesco. Nálepky je možné sbírat na papírové kartičky nebo přímo jako e-nálepky v aplikaci Clubcard. Papírové a e-nálepky nelze navzájem kombinovat.

Soutěž o plyšové Mimoně z Tesca

Soutěž o plyšové Mimoně z Tesca

V Tescu potkáte Mimoně, které znáte z filmů. Banana Kevin patří k největším lídrům všech Mimoňů. I právě proto si pro sebe zabral Mimoňi nejoblíbenější ovoce – banány. Ty jsou stejně jako Kevin neodolatelné a plné energie. Mrkvička Tim dělá čest svému jménu, protože je už od pohledu sladký. Uvidíte, kolik zábavy si s ním užijete. Jahůdka Bob vás okouzlí svou roztomilostí. Je to prostě jahodový Mimoň k nakousnutí. Přesně jako zralá jahoda. Jablíčko Carl je neustále obklopen svými kamarády, protože jablko nikdy nespadne daleko od Mimoně. Ananas Tom vám zaručí exotické prázdniny, ať už je strávíte kdekoliv. S Avokádo Stuartem je každá chvíle výživná jako avokádo a nabije vás skvělými zážitky. Paprikoň Dave je výborný parťák. A pokud se společně ocitnete v nesnázích, umí být pěkně ostrý. Ostatně jako správná paprika. Rajčátko Jerry nezná nudu. Je vždy svěží a vnese do vašich letních dnů šťávu.

Nezapomeňte při nákupu v obchodech Tesco sbírat vaše věrnostní nálepky a nasbírejte je všechny. Kampaň trvá do 27. července 2021 nebo do vyprodání zásob.

A malá nápověda: https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/shop/mimoni/all

Soutěž o plyšové Mimoně z Tesca

Soutěž o plyšové Mimoně z Tesca

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Žaneta H******, Uherský Brod
Naděžda S******, Prostějov
Patrik M******, Hlinsko
Simona V******, Vrchlabí
Tereza T********, Kralupy nad Vltavou
Květa J******, Slaný
Věra Ž**, Znojmo
Andrea V*****, Náchod

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)