Soutěžte s Flor de Caña a vyhrajte 10 tisíc amerických dolarů

Flor de Caña, proslulý rum z Nikaraguy, se těší celosvětové oblibě. Jeho milovníci z oboru se nyní mohou zúčastnit soutěže, během které budou mít jedinečnou příležitost: zaregistrovat do konce léta svůj signature koktejl s tímto rumem a získat tak šanci vyhrát úžasnou cenu.

Pokud jste barmanem a máte slabost pro rum Flor de Caña, je tato soutěž tím pravým pro vás. Soutěžící v této soutěži totiž mají možnost registrovat do 31. 8. jeden ze svých nejlepších koktejlů, který obsahuje právě Flor de Cañu a zúčastnit se tak soutěže o nejlepší udržitelný drink.

Všechny přihlášky musí být podány profesionály s odborným zázemím v oboru, neboť drink se musí v „domovském“ baru každého soutěžícího po dobu minimálně jednoho měsíce nabízet a náležitě i propagovat na sociálních sítích. Každý také může registrovat pouze jeden koktejl. Mezi další podmínky patří například trvalé bydliště v ČR nebo schopnost plynně se dohovořit anglicky.

Angličtina se vám totiž bude hodit v případě, že vás globální komise vybere do lokálního finále. Pokud totiž zvítězíte i v tomto kole (kde budete kromě původního drinku představovat ještě druhý drink), získáte 20 000 Kč a dvě letenky do Nikaraguy, kde se bude konat globální finále. Globální vítěz získá 10 tisíc amerických dolarů.

Soutěžní koktejl musí obsahovat Flor de Caña Rum 12 years (minimálně 45 ml) a maximálně 5 dalších ingrediencí (a to včetně garnishe). Jeho příprava nesmí zabrat více jak 7 minut a samozřejmostí jsou fair traid certifikované ingredience. Servírování je čistě na fantazii soutěžícího.

Kompletní pravidla a bližší informace o podmínkách soutěže můžete nalézt na https://www.flordecanachallenge.com/terms-and-conditions. A pokud si nejste čímkoli jistí, můžete se také obrátit na lokálního Brand Ambassadora značky Flor de Caña, Pavla Weisse z Premier Wines & Spirits (tel: +420 731 730 622, email: pavel.weiss@1er.cz).