Tefal: Dokonalá hygiena pro váš šatník

admin
14. Říjen 2020

Jemné a čistě voňavé prádlo složené do úhledných komínků… Milá vzpomínka na dětství, kterou se snažíme někdy marně oživit při každém žehlení. S parním generátorem Tefal Pro Express Ultimate+ můžete mít vyžehlené prádlo během chvíle a nejen to! Silou páry navíc stoprocentně vydezinfikované. Parní generátor splňuje dokonce požadavky i těch nejnáročnějších hospodyněk: automaticky vypouští páru podle intenzity žehlení, a ještě k tomu je mimořádně efektivní. Takže i na žehlení roušek budete vždy připraveni!

Nový Pro Express Ultimate+ (GV9620) je nejvýkonnější žehličkou s parním generátorem od značky Tefal! Kombinuje nejsilnější parní ráz (až 650g/min) pro jakkoli složité záhyby s ojedinělou technologií Smart Steam: inteligentní čidlo, které rozpozná pohyb a žehlička vypouští automaticky potřebné množství páry. Snadno si poradíte i s nejtvrdšími látkami. S vysokým parním výkonem (180g/min) navíc usměrníte každý ohyb jedním tahem.

Intuitivní ovládací panel je nově umístěn na držadle žehličky a vybírat můžete až z pěti různých kombinací páry a teploty pro různé druhy látek. Na žehlení se můžete těšit nejen kvůli snadné manipulaci, ale také pro nenáročnost – s ultra tenkou žehlící plochou Durilium AirGlide Autoclean je kluznost zvýšena až o 33 %, namáhavost při žehlení je passé. Nádržka na vodu (1,9 l) je snadno vyjímatelná. S parním generátorem Pro Express Ultimate+ (GV9620) budete mít dokonale vyžehlené a vydezinfikované prádlo – silou páry zahubíte až 99 % bakterií a virů. Můžete zakoupit již od 11 499 korun

 

www.homeandcook.cz