Tipy na poslední chvíli aneb Když Ježíšek nestíhá

Předvánoční čas je kouzelné období plné malých radostí. Vychutnat si ho můžete při setkání s rodinou a blízkými, při pečení cukroví s dětmi nebo u zdobení vánočního stromku. Adventní čas s sebou však často přináší také shon a stres a pro nejednoho rodiče je nákup vánočních dárků strašákem. Přinášíme proto několik tipů na dárky, které vás zachrání na poslední chvíli.

Správný parťák do (ne)pohody

Roztomilá plyšová interaktivní srnečka KARAMELKA z hebké plyše je měkoučká a jako stvořená k mazlení při usínání. Povypráví dětem krásné pohádky na dobrou noc, na výběr je ze tří příběhů – Popelka, Zlatovláska a Na vlásku. Každá pohádka trvá okolo 2 minut, takže je pro usnutí těch nejmenších ideální. Srnečka Karamelka měří 36 cm a je vhodná pro děti od 2 let. Karamelku zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 499,90 Kč.

Věrným přítelem a společníkem na každý den se stane také interaktivní plyšový králíček BANY, který miluje drbání na zádech a bude chtít být svému lidskému parťákovi pořád na blízku. Bany má heboučkou srst, hýbe ušima, hopká a vydává roztomilé zvuky. Je sice plachá a vyleká se, když uslyší hlasitý zvuk, ovšem jinak si s ní děti užijí spoustu legrace! Interaktivního králíčka Bany zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 999,90 Kč.

Věděli jste, že nejlepší přítel člověka může být i plyšový? Představujeme FLOPPYHO, bláznivé štěně, které je neustále plné energie a touží po pozornosti svého páníčka! Miluje procházky – stačí chytit vodítko a sledovat, jak se s radostí prohání okolo. Není mu cizí ani poskakování – má zdrsněné pacičky, díky kterým může dovádět na jakémkoli povrchu! Ale to není vše. Floppy vás překvapí i svými obratnými triky – bez problémů například zvládne seběhnout schody. A co je nejlepší, nemusíte se starat o baterie – Floppy má přizpůsobené tlapky tak, že se při táhnutí za vodítko pohybuje sám! Pejska Floppyho zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 999,90 Kč.

Napětí i legrace v kruhu nejbližších Když se sejde celá rodina, máte ideální příležitost vyzkoušet kvízovou hru SOUBOJ GENERACÍ. Hra pro dva a více hráčů prověří vaše znalosti z různých oblastí za posledních skoro sto let! Otázky se týkají významných událostí, kultury, světa reklamy, módy a různých trendů. Jsou rozděleny do čtyř časových skupin – Boomer, generace X, mileniálové, generace Z, takže si zahraje úplně každý. Přizvěte ke hře sourozence, kamarády, rodiče i prarodiče – hrát může každý za sebe, nebo zkuste utvořit týmy a dejte hře zajímavý rozměr. Souboj generací zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 699 Kč.

S napínavou rodinnou hrou 60 SEKUND si můžete vyzkoušet, kdo zvládne během jedné minuty vysvětlit co nejvíc slov nebo obrázků. Otestujte své soupeře a užijte si společně chvíle napětí i zábavy! Hra je určena pro 3 a více hráčů od osmi let. Hru 60 sekund zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 799,90 Kč.

Více tipů pro ježíška naleznete na:  www.bambule.cz