Tipy na vánoční dárky od Cellbes

Vánoce jsou tu co nevidět! Stihli jste už sehnat vánoční dárky, nebo jejich nákup necháváte klasicky na poslední chvíli? Zkuste letos pořídit dárky pro své nejbližší s předstihem a vyhnout se tak předvánočnímu shonu. Přitom nemusíte ani vytáhnout paty z obýváku!

S trochou nadsázky se může stát nakupování vánočních dárků pro někoho přímo noční můrou. Především, když neví, čím své blízké obdarovat. Přemýšlíte nad vánočním dárkem pro svou maminku, babičku, sestru nebo nejlepší kamarádku? Vsaďte na osvědčené tipy, které potěší každou ženu.

Noční prádlo a župany

Klasika, která nikdy nezklame. Noční košile, pyžamo, nebo župan patří sice k víc praktickým než originálním dárkům, ale využití najdou vždy. Jako dárek pod stromeček jsou ideální teplé flanelové modely, nebo atraktivní kousky ze splývavého saténu. Skvělým tipem jsou také pyžámka s hravými potisky.

Stylové teplákovky

Další praktický dárek, který ale udělá radost. Oblečení na doma totiž spousta žen neřeší a nic hezkého na doma si na sebe běžně nekoupí. A to je škoda. Vedle práce je náš domov dalším místem, kde trávíme nejvíce času, tak proč nevypadat upraveně a stylově i v kuchyni? Pohodlnou domácí soupravou, teplákovými šaty nebo hřejivým overalem neuděláte krok vedle.

Módní doplňky

Teplých hřejivých doplňků není v zimě nikdy dost. Dáreček v podobě hezké pletené šály, čepice nebo rukavic obdarovaná rozhodně využije. Pokud nevíte, jakou barvu doplňku zvolit, držte se univerzálních neutrálních tónů.

Doplňky do bytu

Chce to trochu znát interiérový vkus obdarované, v případě blízké osoby by to však neměl být problém. Miluje vaše maminka či babička vaření a pečení a z kuchyně ji nikdy lehce nedostanete? Potěšte jí módní zástěrou, novým kuchyňským textilem nebi sadou keramiky, například hrnečky na čaj nebo svařáček.

Patří vaše sestra nebo kamarádka k milovnicím zvířátek? V tom případě vsaďte na dáreček se zvířecím motivem. Co třeba příjemné bavlněné povlečení s motivem lišek a stromků? V kombinaci s hřejivou dekou pro ni vytvoříte pěkný relaxační balíček.