Úklid koupelny a kuchyně bez chemikálií. Mikrohadřík Actifibre Soft si poradí sám

Úklid koupelny, kuchyně, oken nebo zrcadel nebyl nikdy jednodušší! Nebudete totiž potřebovat všelijaké čistící prostředky, stačit vám bude revoluční a vylepšený mikrohadřík Actifibre Soft od Viledy. Hadřík je vyrobený z mikrovláken, která díky svým schopnostem umožnují čištění pouze čistou vodou bez použití jakýchkoli čistících prostředků. 

Nově je z měkkého materiálu, tím pádem po uschnutí netvrdne. Díky funkci aktivní absorpce a snadného ždímání tak bude úklid hračka! Navíc hadřík rychle schne a dá se používat opakovaně po vyprání v pračce.

Hadřík disponuje dokonalou savostí a zároveň povrch zachová jemný na dotek, nepoškrábe ho, ani nezanechá šmouhy či chloupky. Jedním tahem vyčistíte pevný povrch od polité kávy i skvrny od kečupu a zároveň povrch vyleštíte. Snadno a rychle tak z vašeho domova vykouzlíte útulné místo plné čistoty. Jelikož nepotřebuje k čištění povrchu žádný chemický prostředek, dá se jednoduše využít i na místech, kde běžně pracujete s jídlem nebo kde se pohybují děti.

Mikrohadřík Actifibre Soft od Viledy je k dostání od 75 Kč. Více informací na www.vileda.cz