Úžasná péče a krása, to jsou všechno synonyma pro RP CLINIC

Vyhledáváte pro sebe a své blízké vždy jen to nejlepší? Pak oceníte špičkové odborníky v oblasti estetické dermatologie a pleťových terapií v čele s MUDr. Věrou Terzijskou, dále v oblasti stomatologie v čele s MDDr. Lenkou Poláškovou. V jedinečném prostředí moderní kliniky v centru Prahy se o klienty starají profesionálové v oblasti preventivní medicíny a péči o zdraví, a to vše v symbióze s diskrétností, individuálním přístupem a nadstandardními službami, která předčí všechna očekávání.

RP CLINIC health care centrum, umístěné v 1. podlaží kliniky, poskytuje cílenou péči o zdraví, a to například v podobě komplexního programu infuzních terapií a oxygenoterapie.Terapie jsou vhodné k posílení imunity a prevenci proti nejrůznějším nemocem. Klinika má bohatou nabídku procedur, které s oblibou vyhledávají klienti jako prevenci nebo v době uzdravování, lidé pracující pod velkým stresem nebo sportovci pro intenzivnější regeneraci. 

Výhodou infuzní terapie je možnost podat mnohonásobně vyšší koncentrace vitamínů, a to přímo do krevního oběhu. RP CLINIC health care centrum nabízí infuzní balíčky  jako prevence nachlazení, chřipky a k posílení vlastní imunity. V případě, že je nemoc již rozvinutá, podáním infuze se výrazně zkrátí doba léčby.

Podávání vitamínových infuzí s několikanásobně vyšší koncentrací účinných látek je na rozdíl od užívání tablet mnohem šetrnější, bezpečnější a efektivnější. Složení a dávkování infuze indikuje lékař, který vychází z aktuálních potřeb klienta. Nejčastěji se aplikuje v několika dávkách s minimálně týdenními rozestupy. Může se podat i jednorázově. Účinky infuzí mohou být znatelné už po 2–4 aplikacích, ale pokračuje se podle potřeby do zmírnění, nebo do odeznění problémů. Délka aplikace závisí na složení infuze, trvá 30–90 minut. 

Příjemnou terapií, kterou v RP CLINIC můžete vyzkoušet, je oxygenoterapie. Léčba kyslíkem pomocí koncentrovaného až z 90 % čistého kyslíku z kyslíkového koncentrátoru zvyšuje imunitu organismu a díky tomu je vynikající prevencí proti nejrůznějším nemocem. Kyslíkový koncentrátor pozitivně ovlivňuje dýchací systém a pomáhá při léčbě srdce, hlavy nebo cév, při chronických onemocněních, jako je chronická obstrukční plicní nemoc, nebo oslabené dýchání.

Terapie je určena na částečnou a celkovou regeneraci organismu na buněčné úrovni. Dokáže zbavit únavy, zlepšit látkovou výměnu, posílit imunitu a tělo očistit od toxinů. Je vhodná pro lidi s dýchacími problémy, při astmatu a bronchitidě. Působí i na pleť, kterou vypne a vyhladí vrásky. Četnost absolvování kyslíkové terapie je velmi individuální – od jedné kúry týdně, nebo při dlouhodobých problémech je vhodná i jedna kúra denně.